baner

Komiks

Roboty i drony: dawno temu, teraz i w przyszłości

Roboty i drony: dawno temu, teraz i w przyszłości

Scenariusz: Mairghread Scott
Rysunki: Jacob Chabot
Wydanie: I
Data wydania: Marzec 2020
Seria: Naukomiks
Tłumaczenie: Bogumił Bieniok, Ewa L. Łokas
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 162x230 mm
Stron: 128
Cena: 34,90 zł
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
ISBN: 9788310134486
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Przygotuj się do badania głębin oceanów, dalekiego kosmosu i wszystkiego po drodze! Wybuchy wulkanów, nietoperze wampiry, upierzone welociraptory i dużo więcej czeka na ciebie w NAUKOMIKSACH!

Roboty są wszędzie: w fabrykach, samochodach, telefonach i w powietrzu. Nawet w naszych domach! Na dodatek powstały dużo wcześniej, niż ci się wydaje! Towarzyszą ludziom, pomagają im i ochraniają ich od wieków. Od maszyn serwujących herbatę w feudalnej Japonii po współczesne łaziki badające powierzchnię Marsa.

Mechaniczny ptak Pouli, jeden z najstarszych robotów, odkryje przed wami wiele interesujących faktów: skąd się wzięły roboty, jak działają i co robią w tej niezwykłej książce!

Mairghread Scott – autorka animacji i komiksów. Napisała m.in.: „Marvel Universe Guardians of the Galaxy”, „Transformers: Till All Are One”, „Transformers: Windblade”, „Wonder Woman 75th Anniversary Special #1” oraz „The City on the Other Side”.

Jacob Chabot ¬– bestsellerowy rysownik nominowany do Eisner Award. Najbardziej znany jako twórca komiksów o Spongebobie i Simpsonach oraz autor książki „The Mighty Skullboy Army”.

 

Mairghread Scott

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-