baner

Komiks

Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa

Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa

Scenariusz: Joe Todd Stanton
Rysunki: Joe Todd Stanton
Wydanie: I
Data wydania: 10 Kwiecień 2020
Seria: Kolekcja mitów profesora Brownstone’a, Krótkie Gatki
Tłumaczenie: Szymon Holcman
Oprawa: twarda
Format: 190x260 mm
Stron: 48
Cena: 44,90 zł
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
ISBN: 978-83-66128-34-7
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Gdy ojciec Marcy, poszukiwacz przygód Artur, znika w Egipcie, dziewczynka natychmiast rusza jego śladem. Już wkrótce stanie przed wielkim Sfinksem i będzie musiała rozwiązać jego zagadkę, by wejść do grobowca i uwolnić ojca. Z pomocą przyjdą jej egipscy bogowie, ale sukces wyprawy będzie zależał tylko do niej. Czy uda się jej przezwyciężyć największe lęki i ocalić ojca?

Przyłącz się do Marcy, staw czoła zagadkom i spotkaj starożytnych egipskich bogów podczas tej ekscytującej przygody!

„Marcy i zagadka sfinksa” to drugi tom przeznaczonej dla młodych czytelników serii „Kolekcja mitów profesora Brownstone’a”, autorstwa niezwykle utalentowanego brytyjskiego rysownika i pisarza Joe Tooda-Stantona. Prawa do ekranizacji serii kupiła amerykańska wytwórnia DreamWorks Animation znana z takich filmów, jak „Shrek”, „Kung Fu Pana”, „Madagaskar”, czy „Jak wytresować smoka”.

Galerie

Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-