baner

Komiks

Aliens. The Original Comics Series Vol. 1: 30th Anniversary Edition

Aliens. The Original Comics Series Vol. 1: 30th Anniversary Edition

Scenariusz: Mark Verheiden
Rysunki: Mark A. Nelson
Wydanie: II
Data wydania: Grudzień 2019
Druk: czarno-biały
Oprawa: twarda
Format: 205x310 mm
Stron: 200
Cena: 129,99 zł
Wydawnictwo: Scream Comics
ISBN: 9788365454546
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Za sprawą Obcego Jamesa Camerona, w 1986 roku w kinach zagościł nowy gatunek horroru przedstawiający wojnę z przerażającym wrogiem. Dwa lata później Dark Horse Comics wydał kontynuację wydarzeń znanych z filmu. Na długo zanim zaczęto rozważać sequel oryginalnej produkcji, seria komiksowa urzekła fanów, sprzedając się w tysiącach egzemplarzy.

Mimo że historia została później wyrzucona z kanonu po filmie Alien 3, niesamowicie szczegółowe rysunki Marka A. Nelsona oraz porywający scenariusz Marka Verheidena (który pracował również nad The Mask, Timecop, Battlestar Galactica, Daredevil i nad wieloma innymi filmami i serialami) nie przestały rozpalać wyobraźni czytelników przez wiele lat.

Z okazji 30-lecia Obcych, zostało zaprezentowane niniejsze wydanie zawierające niezmienioną, oryginalną wersję w czerni i bieli.

W zbiorze zawarte jest również krótkie opowiadanie Aliens: Lucky (Szczęściarz) z 1996 roku, wstęp Marka Verheidena oraz posłowie Marka A. Nelsona, jak również specjalna galeria z okazji rocznicy.

[opis wydawcy]

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-