Komiks

Superman. Saga jedności #01 Ziemia widmo

Superman. Saga jedności #01 Ziemia widmo

Scenariusz: Brian Michael Bendis
Rysunki: Ivan Reis
Wydanie: I
Data wydania: Grudzień 2019
Seria: Superman, Uniwersum DC
Tłumaczenie: Jakub Syty
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 16,7x25,5 cm
Stron: 156
Cena: 49,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328142985
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Pierwszy tom przygód Supermana, napisany przez supergwiazdę Briana Michaela Bendisa, kontynuuje wydarzenia przedstawione w miniserii Człowiek Ze Stali. Supermanowi niełatwo jest toczyć niekończącą się walkę ze złem, gdy dwoje najbardziej przez niego ukochanych osób – żona Lois i syn Jonathan – przemierzają wszechświat i nie mogą się z nim skontaktować. Lecz zadaniem Supermana jest zapewnienie Ziemi bezpieczeństwa, bez względu na wszystko.
Nawet w sprzyjających okolicznościach to wielkie wyzwanie, a po tajemniczym przeniesieniu całej planety do Strefy Widmo, wymiaru wykorzystywanego przez Kryptonijczyków do przetrzymywania najbardziej niebezpiecznych przestępców, odpieranie ataku armii superłotrów może przerosnąć zarówno Supermana, jak i Ligę Sprawiedliwości.

Legendarni twórcy Brian Michael Bendis (The New Avengers, Ultimate Spider-Man, Jessica Jones) oraz Ivan Reis (Liga Sprawiedliwości, Aquaman) rozpoczynają niesamowitą nową erę w dziejach Człowieka ze Stali!

Galerie

Superman. Saga jedności #01 Ziemia widmo Superman. Saga jedności #01 Ziemia widmo Superman. Saga jedności #01 Ziemia widmo

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-