reklama baner reklama
baner

Komiks

Usagi Yojimbo. Saga: Księga 4

Usagi Yojimbo. Saga: Księga 4

Scenariusz: Stan Sakai
Rysunki: Stan Sakai
Wydanie: I zebrane
Data wydania: Grudzień 2019
Seria: Usagi Yojimbo
Tłumaczenie: Jarosław Grzędowicz
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 14,5x20,5 cm
Stron: 616
Cena: 89,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328142602
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Nowe wydanie popularnej serii Usagi Yojimbo. Ponad 600 stron przygód niezwykłego królika ronina. Czwarty tom zbiera historie wydane w tomach: Pojedynek przy świątyni Kitanoji, Wędrówki z Jotaro oraz Ojcowie i synowie.
Pod koniec szesnastego wieku Japonią wstrząsały liczne wojny domowe. W jednej z bitew Miyamoto Usagi utracił swojego suwerena, pana Mifune. Od tego dnia samotny ronin przemierza kraj, poszukując spokoju ducha, walcząc o sprawiedliwość i doskonaląc umiejętności samurajskie. W tym tomie Usagi będzie sekundantem w pojedynku między swoim byłym nauczycielem Katsuichim a jego rywalem, Nakamurą Kojim. Odkryje też pewne fakty dotyczące niepokonanego Kojiego, ale nie będzie mógł ich ujawnić, bo przypłaciłby to utratą honoru. Poza tym Usagi będzie musiał stawić czoła straszliwej gildii zabójców Koroshi, zmierzyć się z morderczymi ninja Neko oraz ukrywać przed młodym Jotaro pewien sekret, który wszyscy wydają się znać.

Seria Usagi Yojimbo Saga to mistrzowska adaptacja komiksowa samurajskich legend, wydawana od ponad 30 lat i przetłumaczona na kilkadziesiąt języków. Autorem scenariusza i rysunków jest Stan Sakai, a nowe wydanie zostało wzbogacone o kolorową galerię okładek.

Recenzja

Końska dawka królika-samuraja, która uzależnia, Jan Sławiński

Galerie

Usagi Yojimbo. Saga: Księga 4 Usagi Yojimbo. Saga: Księga 4 Usagi Yojimbo. Saga: Księga 4

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-