baner

Komiks

Kajtek i Koko w kosmosie #04: Planeta automatów

Kajtek i Koko w kosmosie #04: Planeta automatów

Scenariusz: Janusz Christa
Rysunki: Janusz Christa
Wydanie: I
Data wydania: 14 Sierpień 2019
Seria: Kajtek i Koko w kosmosie
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 216x285 mm
Stron: 96
Cena: 39,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328135727
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Pierwsza pełna kolorowa edycja kosmicznych przygód Kajtka i Koka! Najdłuższy polski komiks stworzony przez Janusza Christę pierwotnie ukazywał się na łamach „Wieczoru Wybrzeża” w latach 1968–1972 i składa się z ponad tysiąca dwustu pasków komiksowych. Po latach wydawnictwo Egmont odtworzyło z pierwodruków prasowych i uporządkowało wszystkie galaktyczne perypetie Kajtka i Koka. Komiks Janusza Christy w fascynujący sposób opowiada o przygodach tytułowych bohaterów uczestniczących w eksperymencie profesora Kosmosika. Zwariowany naukowiec wysyła ich do gwiazdozbioru Oriona.

W trakcie ekspedycji przyjaciele poznają mieszkańców odległych planet i ich zadziwiające zwyczaje, przeżywają niezwykłe i ryzykowne przygody, popadają w liczne tarapaty, ale zawsze pozostają pełnymi humoru i optymizmu chłopakami z Ziemi. Planeta automatów to czwarty album nowej, kolorowej edycji, która będzie się składać z siedmiu tomów o objętości 96 stron każdy.

Galerie

Kajtek i Koko w kosmosie #04: Planeta automatów Kajtek i Koko w kosmosie #04: Planeta automatów Kajtek i Koko w kosmosie #04: Planeta automatów

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-