baner

Komiks

Suicide Squad #06: Tajna historia oddziału specjalnego X

Suicide Squad #06: Tajna historia oddziału specjalnego X

Scenariusz: Rob Williams
Rysunki: Philippe Briones, Scot Eaton, Eleonora Carlini, Barnaby Bagenda
Wydanie: I
Data wydania: Sierpień 2019
Seria: Suicide Squad, Odrodzenie
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor, kreda
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 167x255 cm
Stron: 132
Cena: 49,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328142848
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Szósty i ostatni tom serii Suicide Squad – Oddział Samobójców z linii wydawniczej DC Odrodzenie. Obecnie Oddział Specjalny X jest lepiej znany jako Suicide Squad. Jednak niewiele osób wie, co się stało z pierwszym Oddziałem, który istniał w latach 50. XX wieku. Oryginalna drużyna, dowodzona przez Ricka Flaga seniora, broniła świata przed kosmitami, robotami, a nawet dinozaurami. Harley Quinn wraz z Suicide Squad będzie musiała dokończyć ostatnią misję swoich poprzedników! Czerwony Potwór, największe zagrożenie z kosmosu, jakie do tej pory pojawiło się w Układzie Słonecznym, wydostaje się z więzienia na Księżycu. Pomiędzy nim a Ziemią staje Oddział Samobójców. Okazuje się jednak, że ktoś próbuje za wszelką cenę chronić tajemnicę związaną z Oddziałem Specjalnym X. Oto opowieść o tajemnicach, miłości, poświęceniu i kłamstwach.

Po zakończeniu tej misji Suicide Squad już nigdy nie będzie taki sam! Rob Williams (Unfollow) ujawnia utajnione rozdziały historii Oddziału Samobójców w oszałamiającej opowieści, do której plansze stworzyli: Barnaby Bagenda (The Omega Men), Eleonora Carlini (Doctor Who), Philippe Briones (Aquaman), Scot Eaton (Swamp Thing) i Wilfredo Torres (Black Panther).

Galerie

Suicide Squad #06: Tajna historia oddziału specjalnego X Suicide Squad #06: Tajna historia oddziału specjalnego X Suicide Squad #06: Tajna historia oddziału specjalnego X

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-