baner

Komiks

Krasnolud Nap #03:  Śmiech nadejdzie jutro

Krasnolud Nap #03: Śmiech nadejdzie jutro

Scenariusz: Maciej Jasiński
Rysunki: Krzysztof Trystuła
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2019
Seria: Krasnolud Nap, Konkurs im. Janusza Christy
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 215 x 290 mm
Stron: 40
Cena: 24,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328142589
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Trzeci tom pełnych humoru przygód dla dzieci o krasnoludzie Napie z magicznej krainy. Krasnolud Nap wraz z gadającym psem Azą żyją sobie w bogactwie, co zawdzięczają odnalezionym w poprzednim tomie diamentom. Jednak taka idylla nie może trwać wiecznie, tym bardziej że z więzienia, za dobre sprawowanie, wychodzą Dartor i Bodor – dobrze znani już czytelnikom zaciekli wrogowie Napa, którzy chcieliby go przerobić na magiczny eliksir. Podejmują próbę schwytania krasnoluda, co zapoczątkuje sekwencję niesamowitych i bardzo zabawnych zdarzeń, które zawiodą bohaterów w morskie odmęty, na bardzo suchą pustynię, a nawet do wnętrza wulkanu.

Album stworzyli Maciej Jasiński, scenarzysta wielu komiksów biograficznych i komiksów dla dzieci (np. Uczeń Heweliusza, Detektyw Miś Zbyś na tropie, Bajka wybierajka), oraz Krzysztof Trystuła, ilustrator, projektant graficzny i autor komiksów (m.in. albumu Uczeń Heweliusza). Komiks został nagrodzony w drugiej edycji „Konkursu im. Janusza Christy na komiks dla dzieci”.

Galerie

Krasnolud Nap #03:  Śmiech nadejdzie jutro Krasnolud Nap #03:  Śmiech nadejdzie jutro Krasnolud Nap #03:  Śmiech nadejdzie jutro

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-