baner

Komiks

God Country

God Country

Scenariusz: Donny Cates
Rysunki: Geoff Shaw
Wydanie: I
Data wydania: Maj 2019
Tłumaczenie: Marek Starosta
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 180x275mm
Stron: 184
Cena: 75,00 zł
Wydawnictwo: Kboom
ISBN: 978-83-951721-8-2
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w God Country #1-6

ZBAWIENIE TO OBUSIECZNY MIECZ

Dawno temu w zachodniej części Teksasu staruszek Emmett Quinlan umierał na Alzheimera.

Jego syn Roy, poza wychowywaniem swojej córki, musiał patrzeć jak jego własny ojciec zmienia się w owładniętego nienawiścią starego potwora. Co gorsza, w ich stronę zmierzała trąba powietrzna, gotowa zniszczyć wszystko, co było ważne dla rodziny Quinlanów.

Właśnie ta burza miała przynieść wiele zmian. Bowiem trąba powietrzna nie pochodziła z tego świata... i sprowadziła ze sobą coś wyjątkowego...

Emmett Quinlan wyłonił się z gruzów swojego domu ściskając zaczarowany, niezniszczalny, trzy i pół metrowej długości gadający miecz o imieniu Valofax. A póki miał go w dłoni... znów był sobą. Nie miał Alzheimera. Znów pamiętał, jak się nazywa i rozpoznawał twarze najbliższych.

Sęk w tym, kochani... że ten miecz nie należał do Emmetta. A jego prawowici właściciele nie cofną się przed niczym, żeby go odzyskać...

GOD COUNTRY to ciesząca się uznaniem krytyków, bestsellerowa, spektakularna miniseria, opowiadająca o rodzinie, starości i pogodzeniu ze stratą. Do zespołu twórców należą autorzy BUZZKILL i PAYBACKS oraz scenarzysta takich tytułów jak REDNECK, BABYTEETH i GHOST FLEET.

Galerie

God Country God Country God Country God Country God Country God Country God Country God Country

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-