baner

Komiks

Green Arrow #05: Konstelacja strachu

Green Arrow #05: Konstelacja strachu

Scenariusz: Benjamin Percy
Rysunki: Otto Schmidt, Juan Ferreyra, Stephen Byrne, Jamal Campbell
Wydanie: I
Data wydania: Kwiecień 2019
Seria: Green Arrow, Odrodzenie
Druk: kolor, kreda
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 167x255 cm
Stron: 252
Cena: 69,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328141315
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Piąty i ostatni tom przygód Szmaragdowego Łucznika z serii DC Odrodzenie. Przestępcza organizacja zwana Dziewiątym Kręgiem odebrała Oliverowi Queenowi jego firmę i niemal doszczętnie zniszczyła Seattle, żeby odbudować je jako Star City. Ale jej plany dotyczą całych Stanów Zjednoczonych. Ollie nie zamierza jednak na to pozwolić. Dlatego przemierzy kraj, szukając śladów prowadzących do Dziewiątego Kręgu i tocząc kolejne walki. Na swojej drodze spotka członków Ligi Sprawiedliwości, ale czy nawet przy wsparciu Ligi zdoła zniszczyć potężną organizację, która wydaje się stać ponad prawem? Green Arrow wraca do Star City odmieniony, ale musi się zmierzyć z kłopotami, które na niego czekają. Jego firma jest w rękach przestępców, a jego samego czeka proces o morderstwo, którego nie popełnił.
Czy Ollie zdoła udowodnić swoją niewinność, kiedy złoczyńcy tacy jak Merlyn, Shado czy Clock King czyhają na jego życie, a starcie z Dziewiątym Kręgiem sprowadza go w głębiny oceanu. Czy Ollivier Quinn wyjdzie z tej walki zwycięsko, odzyska wolność i dobre imię oraz rodzinną firmę?

Scenariusz opowieści o Szmaragdowym Łuczniku jest dziełem uznanego twórcy Benjamina Percy’ego (Nastoletni Tytani, Dead Lands), a za rysunki odpowiedzialni są tacy artyści jak: Otto Schmidt (Korvac Saga: Warzones!), Juan Ferreyra (New Suicide Squad), Jamal Campbell (Nightwing) i Stephen Byrne (Justice League/Power Rangers)!

Galerie

Green Arrow #05: Konstelacja strachu Green Arrow #05: Konstelacja strachu Green Arrow #05: Konstelacja strachu

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-