Komiks

Zwrotnik Panny

Zwrotnik Panny

Scenariusz: Michał Kalicki
Rysunki: Krzysztof Gawronkiewicz
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2018
Druk: czarno-biały
Oprawa: twarda
Format: 145x205 mm
Stron: 144
Cena: 69,00 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 9788365527769
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Permanentnie samotni czują świdrujący niepokój, że ten stan będzie trwał wiecznie. Gdy jednak kogoś poznają, boją się nieznanego. Podświadomie robią wiele, żeby nigdy nie wybrać się w dwuosobową podróż. Tak, jakby stoczniowiec wolał, by jego dzieło na zawsze pozostało w suchym doku. Morska woda jest tak nieprzyjazna dla blachy i nitów, a wzburzona gotowa jest przewrócić okręt... Lepiej niech już ta łajba pozostanie na betonowym nabrzeżu pełnym rdzawego żelastwa.

To trochę tak, jakby kapitan żeglugi bał się wody. W zimnej i spienionej cieczy jego elegancki, wełniany, ciemnogranatowy płaszcz może zaciążyć i pociągnąć w głębinę. Lepiej zostać w domu. Opowieści o przekraczaniu równika, zwrotników Raka, Koziorożca i Panny, przygodach z ośmiornicami wielkości kilkupiętrowych budynków i krabami szerokimi niczym przegubowy autobus można przecież nabyć z książek. Niemalże każda historia opowiadana ze swadą, w tawernie przy szklaneczce rumu, może stworzyć iluzję, że wydarzyła się naprawdę.

Mężczyźni boją się, czy dadzą radę sprostać kobiecym wyzwaniom. Kobiety boją się samych siebie. Całe nasze życie składa się z nieświadomych lęków, napięć, niepokojów, fobii, przeczuć i trwożliwych myśli. Jak to dobrze, że morze szumi nieprzerwanie, gotowe ukołysać każdą z nich. O tym właśnie jest ta książka.

[opis wydawcy]

Galerie

Zwrotnik Panny Zwrotnik Panny Zwrotnik Panny Zwrotnik Panny

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-