reklama baner reklama
baner

Komiks

Niesłychane losy Ivana Kotowicza #03: Trumna Chłysta

Niesłychane losy Ivana Kotowicza #03: Trumna Chłysta

Scenariusz: Kajetan Kusina
Rysunki: Michał Ambrzykowski
Wydanie: I
Data wydania: 15 Wrzesień 2018
Seria: Niesłychane losy Ivana Kotowicza
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 165 × 230 mm
Stron: 128
Cena: 44,90 zł
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
ISBN: 978-83-64858-98-7
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
W swoim krótkim życiu Ivan Kotowicz był świadkiem wielu niezwykłych zjawisk, ale niezmierzone tereny radzieckiej Rosji skrywają jeszcze niejedną tajemnice. Od wydarzeń mających miejsce w pierwszym tomie minęło kilka lat, a nasz bohater obudził się w świecie znacząco różniącym się od tego, który znał. Czy wpojone przez ojca zasady i niezłomny hart ducha wystarczą mu, aby wyjść cało z czyhających na niego niebezpieczeństw?


W nowej części przygód Ivana Kotowicza, zatytułowanej „Trumna chłysta”, czytelnicy ponownie znajdą unikalną mieszankę gatunków, która wraz z intrygująca fabułą i charakterystycznymi rysunkami przyczyniła się do sukcesu poprzednika.

Komiks „Niesłychane Losy Ivana Kotowicza” powstał w celu zapełnienia pewnej luki na rodzimym rynku. Chcieliśmy stworzyć tytuł przygodowy mający na celu dostarczenie rozrywki zarówno znawcom komiksu, jak i tym początkującym. Chcemy, żeby czytelnik dobrze się bawił dzięki dopieszczonym rysunkom i wciągającej fabule, która nie obraża jego inteligencji.
Autorzy

Galerie

Niesłychane losy Ivana Kotowicza #03: Trumna Chłysta Niesłychane losy Ivana Kotowicza #03: Trumna Chłysta Niesłychane losy Ivana Kotowicza #03: Trumna Chłysta Niesłychane losy Ivana Kotowicza #03: Trumna Chłysta Niesłychane losy Ivana Kotowicza #03: Trumna Chłysta Niesłychane losy Ivana Kotowicza #03: Trumna Chłysta

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-