baner

Komiks

Bradl #3

Bradl #3

Scenariusz: Tobiasz Piątkowski
Rysunki: Marek Oleksicki
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2018
Seria: Bradl
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 165x255 mm
Stron: 72
Cena: 29,99 zł
Wydawnictwo: Egmont, Muzeum Powstania Warszawskiego
ISBN: 9788328135222
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Trzeci tom rozgrywającej się w okupowanej Warszawie opowieści o Kaziku Leskim „Bradlu” i innych agentach podziemnej organizacji Muszkieterowie.

Po rozprawie z krwiożerczym Helmutem Radkem Kazimierz Leski pragnie znowu być szpiegiem Muszkieterów. Nad organizacją zbierają się jednak czarne chmury – znikają fundusze i meldunki wysyłane na zachód. Prywatne śledztwo narazi Bradla nie tylko na zagrożenie ze strony Gestapo, ale także na gniew samego Inżyniera. Co ukrywa tajemniczy wynalazca?

Klucz do zagadki znajduje się w archiwach japońskiego wywiadu. Ten tom rozpoczyna nowy rozdział w przygodach Bradla. Okupowana Warszawa zmienia się w szachownicę, na której figury ustawiają wywiady wielu państw. Na światło dzienne wychodzą sekrety z przeszłości szefa Muszkieterów Stefana Witkowskiego. Niemcy również nie próżnują, w tajemnicy opracowując zbrodniczy plan, zagrażający całemu miastu.

Autorami serii są dwaj znani polscy twórcy: scenarzysta Tobiasz Piątkowski (48 stron, Status 7, Pierwsza Brygada) i rysownik Marek Oleksicki (Odmieniec, Hardkorporacja, Frankenstein’s Womb).

[opis wydawcy]

Galerie

Bradl #3 Bradl #3 Bradl #3

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-