Invincible. Niezwyciężony #01 - Aleja Komiksu
reklama baner reklama
baner

Komiks

Invincible. Niezwyciężony #01

Scenariusz: Robert Kirkman
Rysunki: Cory Walker, Ryan Ottley
Wydanie: I
Data wydania: 19 Wrzesień 2018
Seria: Invincible
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 170x260 mm
Stron: 400
Cena: 99,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328135451
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Czy to ptak? Nie! Czy to samolot? Nie! To… Niezwyciężony!

Oto nowy superbohater, który całkowicie zmieni Wasze dotychczasowe wyobrażenia o superbohaterach. Mark Grayson jest taki, jak większość jego rówieśników. Kończy zwyczajne amerykańskie liceum. Po szkole i w weekendy pracuje w barze z hamburgerami. Ogląda się za dziewczynami, ale trochę ich nie rozumie. Lubi spędzać czas z przyjaciółmi, a w niedziele spać do późna (chyba że w telewizji puszczają fajne kreskówki). Jedyne, co różni go od innych nastolatków, to fakt, że jego ojciec jest najpotężniejszym superbohaterem na Ziemi, a on sam prawdopodobnie odziedziczy po ojcu supermoce. A kiedy to się stanie, nic nie będzie już takie, jak kiedyś...

Invincible to całkowicie nowe spojrzenie na komiks superbohaterski. Autor – Robert Kirkman – wykorzystuje ten popularny motyw, ale tworzy całkiem nową komiksową rzeczywistość. Historia Marka Greysona – teraz znanego jako Invincible – obfituje w zaskakujące zwroty akcji, a wśród jego nowych znajomych jest wiele postaci, które wykazują nieprzypadkowe podobieństwo do znanych, popularnych bohaterów komiksowych.

Robert Kirkman jest autorem m.in. Marvel Zombies (wydawnictwo Marvel Comics) oraz The Walking Dead, komiksu wydanego w wydawnictwie Image, w którego zarządzie obecnie zasiada.

[opis wydawcy]

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-