Powrót Mrocznego Rycerza – Ostatnia Krucjata - Aleja Komiksu
reklama baner reklama
baner

Komiks

Powrót Mrocznego Rycerza – Ostatnia Krucjata

Powrót Mrocznego Rycerza – Ostatnia Krucjata

Scenariusz: Brian Azzarello, Frank Miller
Rysunki: John Romita Jr.
Wydanie: I
Data wydania: Sierpień 2018
Seria: Mistrzowie Komiksu
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 170x260 mm
Stron: 80
Cena: 39,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328134386
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Długo wyczekiwany komiks wybitnych artystów. Frank Miller wraz ze współscenarzystą Brianem Azzarello i rysownikiem Johnem Romitą Juniorem powracają do ponurego Gotham City. Tym razem poznamy wydarzenia związane z ostatnią przygodą Batmana, po której superbohater porzucił kostium i przeszedł na emeryturę (by powrócić wiele lat później). Gdy szalony Joker trafia do Azylu Arkham, Bruce Wayne stara się wyszkolić swojego pomocnika, nowego Robina – Jasona Todda.

Tymczasem w Gotham City dochodzi do serii tajemniczych zgonów najzamożniejszych mieszkańców miasta. Batman i Robin muszą wkroczyć do akcji. Wraz z pojawieniem się młodocianego pomocnika Mrocznego Rycerza nie milkną głosy krytykujące postępowanie obrońcy Gotham – czy Batman ma prawo narażać życie nieletniego? Jak regularne wyprawy na patrole i narażanie życia wpłyną na psychikę młodego człowieka? Co takiego planuje Joker?

Powrót Mrocznego Rycerza – Ostatnia krucjata opowiada o wydarzeniach poprzedzających historię znaną z Powrotu Mrocznego Rycerza.

[opis wydawcy]

Galerie

Powrót Mrocznego Rycerza – Ostatnia Krucjata Powrót Mrocznego Rycerza – Ostatnia Krucjata Powrót Mrocznego Rycerza – Ostatnia Krucjata

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-