baner

Komiks

Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni #03: Poszukiwanie nadziei

Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni #03: Poszukiwanie nadziei

Scenariusz: Robert Venditti
Rysunki: Ethan Van Sciver, Rafa Sandoval, Jordi Tarragona
Wydanie: I
Data wydania: Sierpień 2018
Seria: Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni , Odrodzenie
Tłumaczenie: Marek Starosta
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 165x255 mm
Stron: 168
Cena: 39,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328134348
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Kolejny tom szalonych przygód Hala Jordana i Korpusu Zielonych Latarni w realiach kolekcji DC Odrodzenie.

Nastała nowa era dla Korpusu Zielonych Latarni. Mający siedzibę na żywej planecie Mogo i dowodzony przez Johna Stewarta Korpus podejmie się najtrudniejszej z dotychczasowych misji. Zawrze sojusz z zaprzysięgłymi wrogami, Korpusem Sinestro, by połączyć Siłę Woli i Strach w walce o dobro. Nie wszyscy członkowie Korpusu Sinestro są na to gotowi. Pierwszym zadaniem zielono-żółtego sojuszu będzie wytropienie zbuntowanych członków Korpusu Sinestro i postawienie im ultimatum: albo sprzymierzą się z Zielonymi Latarniami, albo zgniją w celi. Hal Jordan ma inne zadanie.

Razem z byłym Green Lanternem, a obecnie White Lanternem, Kyle’em Raynerem otrzymali od Strażników Wszechświata misję odnalezienia i ocalenia Saint Walkera – ostatniego Blue Lanterna i strażnika Światła Nadziei. Czy Hal, Kyle i Walker zdołają przywrócić wszechświatowi Nadzieję? Czy ich działania wykorzysta przeciwnik kryjący się dotąd w cieniu?

[opis wydawcy]

Galerie

Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni #03: Poszukiwanie nadziei Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni #03: Poszukiwanie nadziei Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni #03: Poszukiwanie nadziei

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-