baner

Komiks

Eden

Eden

Scenariusz: Tomasz Woroniak
Rysunki: Tomasz Woroniak
Wydanie: I
Data wydania: Maj 2018
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 165x240
Stron: 232
Cena: 49,00 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-65527-64-6
Komiks nr 248
WASZA OCENA
9.00
Średnia z 2 głosów
TWOJA OCENA
10 /10
Zagłosuj!
Pewnej wigilijnej nocy zwierzęta zaczynają gadać. I już nie przestają. Ludziom niespecjalnie się podoba, co mają do powiedzenia, a skutki nawiązania szczerej komunikacji okazują się dramatyczne.

Nie ma już wymówek, że skoro ktoś beczy albo miauczy, to pan tego nie rozumie. Nie ma usprawiedliwień, że jak ktoś muczy albo piszczy, to pani może zignorować. Karty zostają wyłożone na stół, a ludzie muszą sobie z tym poradzić.

Tomek Woroniak nie grzmi, nie uprawia taniego kaznodziejstwa ani nie wymądrza się. Oferuje niezwykle mądry komiks, który powinien zmusić do myślenia i wpłynąć na weryfikację przyzwyczajeń. A przy okazji opowiada znakomitą, naładowaną emocjami historię obyczajową – najlepszą w komiksie polskim od czasów „Będziesz smażyć się w piekle” Prosiaka.

Dominik Szcześniak

Tomasz Woroniak – miłośnik kawy. Z wykształcenia technik elektronik i „plamista” przestrzenny, z pasji rysownik, grafik, animator, współtwórca reklam i aktor improwizator. Kiedyś pasjonat wspinaczki i 10-dniowego odosobnienia podczas medytacji Vipassana. W wolnych chwilach podróżuje po Bałkanach. Zakochany w komiksie od 7. roku życia, tata 4-letniej Amelii.

[opis wydawcy]

Galerie

Eden Eden Eden Eden Eden Eden

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-