reklama baner reklama
baner

Komiks

Trzy duchy Tesli #01: Sztokawska tajemnica

Trzy duchy Tesli #01: Sztokawska tajemnica

Scenariusz: Richard Marazano
Rysunki: Guilhem
Kolor: Richard Marazano
Wydanie: I
Data wydania: Czerwiec 2018
Seria: Trzy duchy Tesli
Tłumaczenie: Maria Mosiewicz
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 21,6x28,5 cm
Stron: 48
Cena: 34,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
WASZA OCENA
6.00
Średnia z 1 głosów
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Pierwszy tom serii łączącej science fiction z kryminałem i grozą. 1942 rok, Stany Zjednoczone. Minęło kilka miesięcy od zniknięcia słynnego wynalazcy Nikoli Tesli. Czemu jednak szukają go nie policjanci, lecz agenci służb specjalnych rządu Stanów Zjednoczonych? Tymczasem do Nowego Jorku przeprowadza się chłopiec o imieniu Travis. Poznaje niesympatycznego starego sąsiada, którego miejscowe dzieci uważają za diabła. Chcący zostać naukowcem Travis nie wierzy w przesądy, jednak szybko staje się świadkiem dziwnych wydarzeń.

Co wspólnego z demonicznym starcem mają prasowe doniesienia o niezwykłych światłach w nurtach rzeki East River, zniknięciach bezdomnych, wojnie z Niemcami i cudownej broni Japończyków?

Seria jest dziełem duetu autorów francuskich – scenarzysty Richarda Marzano (współtwórcy ponad czterdziestu cykli historycznych, przygodowych i fantastycznych) oraz rysownika Guilhema, który ma na koncie trzy tytuły, w tym zbierającą bardzo wysokie oceny serię humorystyczną Space Mounties.

[opis wydawcy]

Recenzja

Trzy Duchy Tesli, Tomasz Kleszcz

Galerie

Trzy duchy Tesli #01: Sztokawska tajemnica Trzy duchy Tesli #01: Sztokawska tajemnica Trzy duchy Tesli #01: Sztokawska tajemnica

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-