Komiks

Daredevil. Nieustraszony #03

Daredevil. Nieustraszony #03

Scenariusz: Brian Michael Bendis
Rysunki: Alex Maleev
Wydanie: I
Data wydania: Marzec 2018
Seria: Daredevil, Marvel Classic
Tłumaczenie: Marceli Szpak
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 170x260 mm
Stron: 512
Cena: 119,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328127494
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Trzeci tom przygód Daredevila, adwokata za dnia i bezlitosnego sędziego w nocy. Tym razem Matt Murdock musi zmierzyć się Alexandrem Bontem, którego kiedyś wsadził za kratki. Bont po wielu latach wreszcie wyszedł z więzienia i marzy o zemście. Daredevil trafia też na spotkanie ludzi, na których życie jego działania wywarły niemały wpływ. Poczuje się tam jak wielbiony bohater czy raczej jak znienawidzony destruktor?

Tymczasem Wilson Fisk kombinuje, jak uniknąć odsiadki. Jego plan polega na sprzedaniu wymiarowi sprawiedliwości dowodów na to, że Matt Murdock to Daredevil. Kingpin twierdzi, że dysponuje aktami, które to potwierdzają. Na takie dokumenty połasi się oczywiście nie tylko FBI...

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w serii Daredevil #66-81, What If Karen Page Had Lived? i Ultimate Marvel Team-Up #6-8, a następnie zebrane w trzecim tomie Daredevil: The Man Without Fear! Ultimate Collection ze scenariuszami Briana Michaela Bendisa i rysunkami Alexa Maleeva, Michaela Larka i Billa Sienkiewicza.

[opis wydawcy]

Recenzja

Diabeł rzucony na kolana, Jan Sławiński

Galerie

Daredevil. Nieustraszony #03 Daredevil. Nieustraszony #03 Daredevil. Nieustraszony #03

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-