baner

Komiks

Historia Polski w komiksie

Historia Polski w komiksie

Scenariusz: Bogusław Michalec
Rysunki: Paweł Kołodziejski
Wydanie: I
Data wydania: Grudzień 2017
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 230 x 330 mm
Stron: 168
Cena: 149,00 zł
Wydawnictwo: AA c.s.
ISBN: 978-83-7864-046-2
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!

Doskonałe wprowadzenie do dziejów Polski dla młodych i starszych czytelników, pełne humoru, lecz również powagi i narodowej dumy, ukazujące najważniejsze dla naszej Ojczyzny wydarzenia i postaci oraz jej niezbywalne miejsce w historii Europy.

Oto historia Polski...
Wielkie chwile i momenty, kiedy staliśmy nad przepaścią...
Zwycięstwa i klęski, radości i cierpienia: oto nitki, z których tkany jest nasz biało-czerwony sztandar. Bóg, honor, ojczyzna – z tym hasłem pokolenia naszych przodków stawały do walki o najważniejsze wartości. Bez wahania i bez kalkulacji, za to z wielkim zawierzeniem Najwyższemu.

Oto historia polskości...
Ujęta w kadry komiksu, z oczywistych względów skrótowo, niejednokrotnie symbolicznie, niech będzie opowieścią o ludziach, dzięki którym istnieje nasza Ojczyzna, dzięki którym istniejemy my sami.
A że sprawom wielkim często towarzysza sytuacje zabawne, na kartach tej książki znajdziecie również, drodzy Czytelnicy, żarty i słowa kreślone z przymrużeniem oka. Bo tak to jest, że gdy ręka akurat nie trzyma w garści szabli, to czerpie pełnymi garściami z pokładów dobrego humoru!

Dziejek Historiusz i Orzeł[opis wydawcy]

Galerie

Historia Polski w komiksie Historia Polski w komiksie

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-