baner

Komiks

Star Wars Legendy #16: Dziewczyna z Rebelii. Zdławiona nadzieja

Star Wars Legendy #16: Dziewczyna z Rebelii. Zdławiona nadzieja

Scenariusz: Brian Wood
Rysunki: Carlos D'Anda, Davide Fabbri, Stephane Crety, Facundo Percio
Wydanie: I
Data wydania: Styczeń 2018
Seria: Star Wars Legendy
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 165x255 mm
Stron: 192
Cena: 59,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328127609
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
W albumie zebrano trzy ostatnie historie wydane przez Dark Horse w ramach cyklu komiksowego o tytule Star Wars, w oryginale zamieszczone w dwóch tomach. Bohaterką pierwszej jest księżniczka Leia, która ku zaskoczeniu wszystkich ogłasza zamiar poślubienia księcia z odległej planety Arrochar, wydającej się bezpiecznym schronieniem przed żołnierzami Imperium. Jednak wraz z przygotowaniami do ślubu okazuje się, że nowi sprzymierzeńcy mogą nie mieć czystych intencji.

W drugiej opowieści w centrum uwagi znajduje się z kolei Darth Vader, który po porażce z Rebelią ma na nowo zaprowadzić porządek i dyscyplinę wśród wojsk Imperium. Tymczasem Luke Sywalker, Han Solo, Chewbacca oraz, ma się rozumieć, droidy C-3PO i R2-D2 poszukują szpiega, którego odkrycia podały w wątpliwość ich zaufanie do sojuszników.

W kolekcji STAR WARS LEGENDY prezentujemy najciekawsze pozycje z dorobku wydawnictwa Dark Horse Comics, które przez ćwierć wieku publikowało komiksy osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

[opis wydawcy]

Galerie

Star Wars Legendy #16: Dziewczyna z Rebelii. Zdławiona nadzieja Star Wars Legendy #16: Dziewczyna z Rebelii. Zdławiona nadzieja Star Wars Legendy #16: Dziewczyna z Rebelii. Zdławiona nadzieja

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-