reklama baner reklama
baner

Komiks

Ja, Nina Szubur

Ja, Nina Szubur

Scenariusz: Daniel Chmielewski, Olga Tokarczuk
Rysunki: Daniel Chmielewski
Wydanie: I
Data wydania: 25 Czerwiec 2018
Seria: Nowy komiks polski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 330x214 mm
Stron: 152
Cena: 99,00 zł
Wydawnictwo: Wydawnictwo Komiksowe
ISBN: 9788364638442
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Mity powstają dopóki istnieją ludzie, którzy chcą ich słuchać. Współcześni aojdzi nadal snują opowieści o początkach naszego świata a do ich grona w wielkim stylu dołączają Olga Tokarczuk i Daniel Chmielewski przypominając nam historię sumeryjskiej bogini uwięzionej w krainie zmarłych. Opowieść, którą czytelnicy i czytelniczki mogą znać z powieści Tokarczuk "Anna In w grobowcach świata" zyskała nową wersję!

"Ja, Nina Szubur" to nowa wersja pradawnego mitu, opowiedziana z perspektywy przyjaciółki bogini, Niny Szubur, która rusza na ratunek uwięzionej w świecie zmarłych Annie In. Przekraczając bramę świata zmarłych zostawiamy za sobą naszą codzienność i udajemy się w niezwykłą podróż po świecie sumeryjskiego mitu. Podróż korytarzami, windami, przez komnaty i ogrody podziemnego świata to wielka opowieść o poszukiwaniu sensu istnienia jak i niezwykła opowieść fantasy, w której spotykają się światy rodem z wizji Ballarda i starożytnego mitu.

Daniel Chmielewski, autor m.in. "Zapętlenia" i "Podglądu" (do scenariusza Marcina Podolca) podjął się niezwykle ambitnego zadania stworzenia komiksu o uwolnieniu Anny In ze świata zmarłych na podstawie powieści Olgi Tokarczuk, "Anna In w grobowcach świat".

"Ja, Nina Szubur" jest dziełem zaskakującym odwagą wizji i wspaniałą opowieścią o nas samych.

[opis wydawcy]

Galerie

Ja, Nina Szubur Ja, Nina Szubur Ja, Nina Szubur Ja, Nina Szubur Ja, Nina Szubur Ja, Nina Szubur

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-