baner

Komiks

Bękarty z Południa #03: Powrót do domu

Bękarty z Południa #03: Powrót do domu

Scenariusz: Jason Aaron, Jason Latour
Rysunki: Jason Latour, Chris Brunner
Okładka: Chris Brunner, Jason Latour
Wydanie: I
Data wydania: Maj 2017
Seria: Bękarty z Południa
Tytuł oryginału: Southern Bastards: Homecoming
Wydawca oryginału: Image Comics
Tłumaczenie: Robert Lipski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 170x260 mm
Stron: 160
Cena: 65,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-61319-86-3
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
W tym tygodniu w hrabstwie Craw odbywa się impreza „Powrót do domu”. Pędzący Rebelianci rozegrają mecz na własnym boisku. Jednak sportowi rywale to nie jedyne zmartwienie trenera Eulessa Bossa.

Trener na sporo wrogów. Wśród nich znajduje się szeryf, któremu nie daje spokoju mroczna przeszłość. Tajemniczy łucznik bez litości wymierzający sprawiedliwość na własną rękę. Mały chłopiec pogrążony w śpiączce. Obłąkany rebeliant. Podstępna żona burmistrza. Dzikie psy. Oraz Roberta Tubb z Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych, córka mężczyzny, którego trener Boss zamordował z zimną krwią.

Wszyscy oni wracają do domu. I krążą jak rekiny, które wyczuły w wodzie krew. Jednak trener Boss nie boi się krwawić. Ani utoczyć krwi innym, jeżeli dzięki temu zapewni sobie zwycięstwo. Bo liczy się tylko wygrana.

Trzeci tom serii Bękarty z Południa, kryminalnej historii nagradzanego duetu Jason Aaron (Skalp, Star Wars) i Jason Latour (Loose Ends, Spider-Gwen) wprowadza na scenę nowe postaci i nieuchronnie wiedzie nas do brutalnego i krwawego finału tej mrocznej historii.

[opis wydawcy]

Recenzja

Wszyscy dybią na biednego trenera, Maciej Gierszewski

Galerie

Bękarty z Południa #03: Powrót do domu Bękarty z Południa #03: Powrót do domu Bękarty z Południa #03: Powrót do domu Bękarty z Południa #03: Powrót do domu Bękarty z Południa #03: Powrót do domu Bękarty z Południa #03: Powrót do domu

Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

ljc -

nie czytam, bo mam tom w plecy :/