baner

Komiks

Wpatrzeni ze wzgórza

Wpatrzeni ze wzgórza

Scenariusz: Norbert Rybarczyk
Rysunki: Norbert Rybarczyk
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2016
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 150x200 mm
Stron: 56
Cena: 35,00 zł
Wydawnictwo: Centrala
ISBN: 9788363892524
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Od Autora:

Nad WPATRZONYMI ZE WZGÓRZA pracuję z małymi przerwami od początku 2015 roku.
Po skończeniu scenariusza i rozrysowaniu szybkich storyboardów rzuciłem się od razu do rysowania plansz i pisząc te słowa, jestem już w trakcie szkicowania i tuszowania drugiej połowy komiksu, który w/g scenariusza składa się z 36 stron samego komiksu plus kilka plansz dodatkowych ilustracji związanych z jego treścią. 

W historii będzie można zobaczyć większość wymyślonych przeze mnie postaci, takich jak Cyklop Ummo, Kret "Kretyn" Kredek czy ulubieniec niektórych: Pająk Edward. Pojawia się też oczywiście całe mnóstwo nowych "hipków", którzy dołączyli do ekipy w Sopocie i w Warszawie...
 
Nie będę od razu zdradzać o czym jest historia, ale możecie spodziewać się sporej dawki psychodelii, akcji, muzyki i wszystkiego czym obdarza nas życie (To prawdziwe i to z pogranicza fikcji).

Bohaterowie to w większości dobrzy kumple, więc mogę jeszcze dodać, że to historia o dobrych kumplach... 

Całość od początku widziałem jako "czarno-biały film" dlatego postanowiłem, że choć niektórzy kojarzą mnie z kolorowymi rysunkami i kolorami do serii dla dzieci MIŚ ZBYŚ NA TROPIE to cały komiks (poza okładką) będzie w szarościach, rastrach i innych niekolorowych patentach... I to chyba tyle oficjalnych informacji. 

A nieoficjalnie dodam, że WPATRZENI ZE WZGÓRZA to pierwszy tom trylogii. Bo zawsze chciałem zrobić trylogię i na boku spisuje już kolejną, druga część. Aha i jeszcze, komiks jest dla wszystkich w wieku 5+ (CHYBA).

Norbert Rybarczyk

[opis wydawcy]

Recenzja

Kumple, muzyka... i bezmiar wrażliwości, Jan Sławiński

Galerie

Wpatrzeni ze wzgórza Wpatrzeni ze wzgórza Wpatrzeni ze wzgórza

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-