reklama baner reklama
baner

Komiks

Ralph Azham #09: Punkt zwrotny

Ralph Azham #09: Punkt zwrotny

Scenariusz: Lewis Trondheim
Rysunki: Lewis Trondheim
Kolor: Brigitte Findakly
Wydanie: I
Data wydania: Listopad 2016
Seria: Ralph Azham
Tytuł oryginału:
Wydawca oryginału: Dupuis
Tłumaczenie: Katarzyna Sajdakowska
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 210x290 mm
Stron: 48
Cena: 37,00 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-65527-20-2
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Ralph Azham znalazł się na rozdrożu. Kiedy jego przyjaciele pokładają w nim nadzieję, że utrzyma pokuj i rozprawi się z nowym wrogiem - Tildą Ponns, pogromca Vom Syrusa musi zmierzyć się z całkiem nowym wyzwaniem. Jak poradzić sobie z władzą i płynącą z niej odpowiedzialnością. W obawie, że pod wpływem posiadanej władzy stanie się złą osobą, postanawia zrezygnować z funkcji Naczelnika Astolii. Jednak odnalezienie blokującej perły, sprawia, że ciąg następujących potem wydarzeń, prowadzi go na nową drogę.

9. tom serii nie przestaje nas zadziwiać! Jak zwykle jest pełny gwałtownych zwrotów i przygód.

Ralph Azham jest dla mnie wielkim odkryciem. Lektura pierwszych dwóch albumów serii sprawiła mi nieskrywaną frajdę. Szukacie błyskotliwego komiksu rozrywkowego? Jesteście gotowi na szaloną przygodę z nie mniej szalonymi bohaterami? Chyba nie
musicie się domyślać, co Wam polecam...
Jakub Syty, paradoks.net.pl

Lewis Trondheim stworzył fantastyczną woltyżerkę, zgrabnie ukazującą nieprzewidywalne perypetie ciekawego (anty)bohatera. Właściwe zbilansowanie przygody, grozy, czarnej komedii i obyczaju w ciekawej oprawie graficznej stanowi najpełniejszy opis zwartości komiksu. Dzieło smakowite, lekkostrawne i powalające. Palce lizać!
Mirosław Skrzydło, booklips.pl

Artysta umiejętnie łączy swój wyjątkowy, „rysunkowy” styl z sagą fantasy tworząc historię, która nie tylko bawi, ale przykuwa uwagę czytelnika zaintrygowanego zarówno licznymi przygodami głównego bohatera jak i oryginalnym uniwersum, w którym rozgrywa się akcja komiksu.
Marcin Kamiński, onet.pl


[opis wydawcy]

Galerie

Ralph Azham #09: Punkt zwrotny Ralph Azham #09: Punkt zwrotny Ralph Azham #09: Punkt zwrotny Ralph Azham #09: Punkt zwrotny Ralph Azham #09: Punkt zwrotny Ralph Azham #09: Punkt zwrotny

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-