Komiks

Chew #05: Śniadanie z mistrzów

Chew #05: Śniadanie z mistrzów

Scenariusz: John Layman
Rysunki: Rob Guillory
Kolor: Rob Guillory
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2016
Seria: Chew
Tytuł oryginału: Chew, Volume 5
Wydawca oryginału: Image Comics
Tłumaczenie: Robert Lipski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 175x265 mm
Stron: 120
Cena: 49 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-61319-73-3
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Chew #21-25.

Tony Chu, agent federalny i cybopata (potrafi odbierać mentalne odczucia ze wszystkiego, co zjada), został porwany! Zwabiono go w zasadzkę, pozbawiono przytomności, przewieziono w nieznane miejsce i mocno związano. Porywacz zamierza karmić Tony’ego specjałami z opracowanego przez siebie menu, aby dowiedzieć się, co Tony zdoła dzięki temu zobaczyć i czego on sam może się od niego dowiedzieć. Jego córka, Oliwka, została uprowadzona dokładnie z tego samego powodu. Dwóch porywaczy, dwoje uprowadzonych i dwa całkiem odmienne rozwiązania akcji!

To już piąty tom wielokrotnie nagradzanej serii CHEW, obdarzonej dużą dawką czarnego humoru historii o gliniarzach, przestępcach, kucharzach, kanibalach, jasnowidzach – i porywaczach!

„CHEW znów serwuje doskonały koktajl tego, co niesmaczne i przepyszne zarazem”.
Newsarama.com

„Scenarzysta John Layman i rysownik Rob Guillory opowiadają jedną z najbardziej złożonych historii, jakie są dziś na rynku. Nie zawiedziecie się, jeśli sięgniecie po tę serię. Jest zabawna, pokręcona, chora i romantyczna. Jest genialna”.
ComicsWaitingRoom.com

[opis wydawcy]

Recenzja

Motywy się powtarzają, Tymoteusz Wronka

Galerie

Chew #05: Śniadanie z mistrzów Chew #05: Śniadanie z mistrzów Chew #05: Śniadanie z mistrzów Chew #05: Śniadanie z mistrzów Chew #05: Śniadanie z mistrzów Chew #05: Śniadanie z mistrzów Chew #05: Śniadanie z mistrzów Chew #05: Śniadanie z mistrzów Chew #05: Śniadanie z mistrzów Chew #05: Śniadanie z mistrzów Chew #05: Śniadanie z mistrzów Chew #05: Śniadanie z mistrzów

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-