baner

Komiks

Fetysz mózgu

Fetysz mózgu

Scenariusz: Kinga Korska
Rysunki: Kinga Korska
Wydanie: I
Data wydania: Marzec 2016
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Stron: 183
Cena: 37,00 zł
Wydawnictwo: Vorto
ISBN: 978-83-64516-01-6
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Często zapominamy, że kobiety, obok cycków, mają również mózg. Co więcej, są też takie, które - podobnie jak autorka - nie wahają się go używać. To pierwsza powieść graficzna na rynku wymagająca zaangażowania, która prowokuje do zabawy intelektualnej, użycia nie tylko zmysłu wzroku, ale i czegoś więcej, by w pełni uruchomić mózg czytelnika - tak, by stał się rownież jego fetyszem.

Sieć wzajemnych zobowiązań, emocji, sympatii czy antypatii determinuje nasze funkcjonowanie, wpływa na nastroje oraz decyduje o jakości życia. Jednak to relacje z naszymi partnerami potrafią najgłębiej uszczęśliwić bądź unieszczęśliwić. Jeśli chcesz budować trwałe, satysfakcjonujące związki, ta powieść graficzna jest dla Ciebie. Pomoże Ci spojrzeć z dystansu również na Twoje relacje i będziesz dzięki niej mógł zdiagnozować przyczyny najczęściej pojawiających się problemów w codziennym życiu z drugim człowiekiem.

Podcza gdy koleżanki z podstawówki rysowały kredą po chodnikach, Kinga Korska rysowała ludziki z kresek i kółek w Paint Shop Pro. Rysowniczka, animatorka i ilustratorka, która spędziła kawał życia na małej wyspie La Palma, najodleglejszym zakątku Wysp Kanaryjskich, gdzie rysowała budzona o poranku kawą, gdakaniem (własnego) koguta i dzwonieniem dzwonków wiszących na szyjach kóz (sąsiadów). Obecnie mieszka w Irlandii.

Współtworzy Przedmarańczę, znaną z autorstwa klipów topowych polskich grup hip-hopowych, takich jak Paktofonika, Kaliber 44 czy Buka.

Prześmiewcza wobec drobnych i mniej drobnych ironii życia. Mistrzyni dostrzegania najgorszego w najlepszym i najlepszego w najgorszym, ze wskazaniem na arenę relacji damsko-męskich. Ma wielkie serce i ponadprzeciętną wyrozumiałość. Po godzinach fascynatka absurdu. Mlewa pamięć jak sitko i bywa wulgarna jak brodaty drwal spod budki na rogu.

[opis wydawcy]

Galerie

Fetysz mózgu

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-