Komiks

Guardians of the Galaxy. Strażnicy Galaktyki #03: Nieskończoność

Guardians of the Galaxy. Strażnicy Galaktyki #03: Nieskończoność

Scenariusz: Brian Michael Bendis
Rysunki: Kevin Maguire, Francesco Francavilla
Wydanie: I
Data wydania: Listopad 2016
Seria: Guardians of the Galaxy. Strażnicy Galaktyki, Marvel Now
Tłumaczenie: Paulina Braiter
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 167x255 mm
Stron: 108
Cena: 39,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328116801
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Wydarzenia będące treścią wielkiego crossoveru Nieskończoność, który zaangażował licznych superbohaterów Marvela, odbiły się echem również na łamach serii Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki).

Tytułowa grupka kosmicznych wędrowców zdecydowała się pomóc w odbiciu naszej planety, którą opanowały siły Thanosa. Najważniejsza dla nich bitwa rozegra się na stacji kosmicznej Szczyt. Obok komiksów związanych z Nieskończonością na ten tom składają się dwie krótsze historie – w pierwszej Gamora przybywa na Ziemię i zaprzyjaźnia się z She-Hulk, w drugiej jesteśmy świadkami jednej z przygód Szopa Rocketa i Groota.

Twórcami tomu są m.in. scenarzysta Brian Michael Bendis (All-New X-Men, Uncanny X-Men, Era Ultrona), rysownicy Francesco Francavilla (Black Panther, Hawkeye) i Kevin Maguire (Defenders, X-Men Forever).

[opis wydawcy]

Recenzja

W kosmosie wieje nudą, Tomasz Kleszcz

Galerie

Guardians of the Galaxy. Strażnicy Galaktyki #03: Nieskończoność Guardians of the Galaxy. Strażnicy Galaktyki #03: Nieskończoność Guardians of the Galaxy. Strażnicy Galaktyki #03: Nieskończoność

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-