baner

Komiks

Szósty rewolwer #02: Rozdroża

Szósty rewolwer #02: Rozdroża

Scenariusz: Cullen Bunn
Rysunki: Brian Hurtt
Kolor: Bill Crabtree
Wydanie: I
Data wydania: Czerwiec 2017
Seria: Szósty rewolwer
Tłumaczenie: Maciek Drewnowski
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 170X260 mm
Stron: 136
Cena: 55,00 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-65527-28-8
WASZA OCENA
6.00
Średnia z 1 głosów
TWOJA OCENA
6 /10
Zagłosuj!
Wydając ostatni dech, generał Hume zapowiedział, że Szósty Rewolwer jest potężniejszy – i straszniejszy – niż ktokolwiek to sobie wyobrażał. Drake Sinclair wkrótce się przekona, że ten szaleniec się nie mylił. Teraz, będąc w posiadaniu pięciu z sześciu przeklętych rewolwerów, Drake, Becky i Gord zaszywają się w Nowym Orleanie, planując swój kolejny ruch. Choć Becky trzyma swojego sześciostrzałowca na wyciągnięcie ręki, Drake nie chce mieć nic wspólnego z tą bronią.Kiedy jedne z najpotężniejszych istot w świecie duchowym występują przeciwko naszym bohaterom, Drake ukrywa swe rewolwery i wyrusza na poszukiwanie sposobu, by zerwać łączące go z nimi nadprzyrodzone więzy. Pojawiają się nowi wrogowie i sojusznicy, a sama natura buntuje się w przerażającysposób.Czy bez swoich czterech mistycznych rewolwerów u boku Drake ma szansę na przeżycie?

Na pierwszych sześciu stronach jest więcej tajemnic, zdumień i przygód, niż niektóre tytuły mają w całym swoimżyciu. Przywitaj się ze swoim nowym ulubionym komiksem.
Matt Fraction, The Invincible Iron Man, Casanova

Dzieło Cullena i Briana niemal eksploduje na stronie jak wystrzał, a następnie pakuje ci pocisk opowieści prosto między oczy. Przeczytaj to, do cholery! Przeczytaj to!
Greg Rucka, Stumptown, Za królową i ojczyznę

Zachód właśnie stał się o wiele dzikszy... i dziwniejszy!Andy Diggle, The Losers. Straceńcy, DaredevilDziki Zachód jest dziki, ale nie w sposób znany z westernów, na myśl przychodzą raczej horrory i ezoteryczne opowieści.
Maciej Gierszewski, na Kopiec Kreta

[opis wydawcy]

Recenzja

Dziwny Dziki Zachód, Maciej Gierszewski

Galerie

Szósty rewolwer #02: Rozdroża Szósty rewolwer #02: Rozdroża Szósty rewolwer #02: Rozdroża Szósty rewolwer #02: Rozdroża Szósty rewolwer #02: Rozdroża

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-