baner

Komiks

Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony -  Przyjaźń to magia #03

Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony - Przyjaźń to magia #03

Scenariusz: Katie Cook
Rysunki: Andy Price
Wydanie: I
Data wydania: Listopad 2015
Seria: Kucyk Pony Komiks
Tytuł oryginału: My Little Pony
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 170x260 mm
Stron: 96
Cena: 29,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328102903
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Komiks My Little Pony: Przyjaźń to magia powstał na podstawie serialu telewizyjnego o tym samym tytule. Zarówno serial, jak i potem komiks szybko stały się wielkimi przebojami w Stanach Zjednoczonych. Serial doczekał się tam już czterech sezonów. Komiks zaś w 2012 roku był jednym z dwóch albumów nienależących do wydawnictw DC Comics i Marvel, które znalazły się w pierwszej setce najlepiej sprzedających się komiksów w USA. Choć docelowo cykl skierowany jest oczywiście do dzieci, dzięki wyrazistym postaciom, intrygującej, doskonale poprowadzonej akcji i niebanalnemu humorowi zyskał też wielu dorosłych fanów. Polscy miłośnicy kucyków mogą już od jakiegoś czasu śledzić kolejne odcinki serialu w telewizji. Teraz przedstawiamy trzeci tom polskiej wersji tego doskonałego – zarówno pod względem fabularnym, jak i graficznym -– komiksu o przygodach niezwykłej Twilight Sparkle, przebojowej Rainbow Dash, eleganckiej Rarity, pracowitej Applejack, nieśmiałej Fluttershy i nadaktywnej Pinkie Pie w magicznej krainie Equestrii!

Na trzeci tom przygód kucyków złożyły się dwie opowieści. W pierwszej Big McIntosh nie może wykonać zaplanowanej pracy, bo w drogę raz po raz wchodzą mu rozbisurmanione klaczki ze Znaczkowej Ligi. W drugiej historii księżniczka Cadance i Shining Armor opowiadają młodszym kucykom o swoich szkolnych latach i zabawnych przeszkodach, jakie musiała pokonać ich kiełkująca miłość.

[opis wydawcy]

Galerie

Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony -  Przyjaźń to magia #03 Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony -  Przyjaźń to magia #03 Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony -  Przyjaźń to magia #03 Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony -  Przyjaźń to magia #03 Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony -  Przyjaźń to magia #03 Kucyk Pony Komiks: Mój Kucyk Pony -  Przyjaźń to magia #03

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-