Komiks

Kabaret Neo-Nówka #01: Same hity i jeden śmieszny skecz

Kabaret Neo-Nówka #01: Same hity i jeden śmieszny skecz

Scenariusz: Roman Żurek, Radosław Bielecki
Rysunki: Krzysztof Brynecki
Wydanie: I
Data wydania: Marzec 2015
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: A4
Stron: 94
Cena: 49,90 zł
Wydawnictwo: Kabaret Neo-Nówka
Skecze: Roman Żurek
Piosenki: Roman Żurek, Radosław Bielecki
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
„Same hity i jeden śmieszny skecz” to pierwszy tom skeczy i piosenek Kabaretu Neo-Nówka zamkniętych w formie komiksu. Znajdziecie w nim min. rysunkowe wersje skeczów: „Wandzia” „Spotkanie prezydentów Obama vs. Komorowski” czy kultowego skeczu „Niebo”.

Skąd taki pomysł?

- Jest to pewnego rodzaju nasz osobisty powrót do dzieciństwa. Sami sięgaliśmy po „Tytusa, Romka i A`Tomka” , „Kajko i Kokosza” czy „Thorgala” – tłumaczą kabareciarze. – Mamy ogromny sentyment do komiksów, które zastępowały nam w dzieciństwie brak komputerów i Internetu.

Do współpracy kabaret zaprosił młodego, zdolnego i skromnego człowiek z Krosna - Krzyśka Bryneckiego, który bez wahania przyjął propozycję narysowania skeczy wrocławskiej formacji. Okazało się, że twórczość kabaretowa jest doskonałym polem do popisu dla twórcy komiksów. Jak sam podkreśla, było to dla niego sporym wyzwaniem. Mamy nadzieję, że czytanie skeczy Neo-Nówki przysporzy Wam wiele wrażeń i w ten sposób odkryjecie je na nowo. Poza tym w ten sposób wpisujemy się w ogólnopolską akcję „Cała Polska czyta dzieciom”.

- Będziemy dumni, gdy do poduszki, zamiast przerażających bajek braci Grimm, przeczytacie swoim pociechom jeden z naszych skeczy – podkreślają członkowie kabaretu Neo-Nówka.

Spis treści:

Wakacje
Stypa
Punki
Obama
Wandzia
Niebo
Bruksela

[opis wydawcy]

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-