baner

Komiks

Gilles McCabe #2

Gilles McCabe #2

Scenariusz: Daniel Gizicki
Rysunki: Barbara Okrasa
Wydanie: I
Data wydania: Maj 2015
Seria: Gilles McCabe
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: A4
Stron: 52
Cena: 44,90 zł
Wydawnictwo: Wydawnictwo Komiksowe
ISBN: 978-83-64638-30-5
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!Finał tajemniczej i mrocznej historii!

1898 rok. Kuba Rozpruwacz przestaje być głównym tematem rozmów. Pojawiają się inne głośne sprawy. Nawet żądna sensacji prasa przestaje publikować spekulacje na temat tożsamości oraz rzekomych i rzeczywistych występków mordercy. Jednak w ciemnych zaułkach Whitechapel wciąż czai się groza. Znów pojawiają się zmasakrowane zwłoki kobiet. Inspektor Gilles McCabe i wpierający go posterunkowy Jack O'Leary rozpoczynają śledztwo...

Przed Państwem drugi, finałowy tom wciągającego kryminału komiksowego z niezwykłymi ilustracjami Barbary Okrasy. Gilles McCabe to jeden z najciekawszych polskich komiksów, a na pewno najlepszy kryminał w ostatnich latach.

* * *

(...) nowatorska odsłona graficzna tego tytułu stanowi o jego sile. Bo toporne, wręcz niedopracowane rysunki, sprawdzają się tutaj wyśmienicie, a czytelnik nie nudzi się pospolitą kreską, jakich wiele.

Dawid Wiktorski, Polter.pl

Stworzone przez artystkę charakterystyczne i minimalistyczne pokolorowane rysunki doskonale pasują do mrocznej historii stworzonej przez Gizickiego. Są ciekawie wykadrowane i zaplanowane, dynamiczne oraz przykuwające uwagę od pierwszej do ostatniej strony.

Marcin Kamiński, Onet.pl


[opis wydawcy]

Recenzja

Rozpruwacz, ale nie Kuba, Przemysław Pawełek

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-