reklama baner reklama
baner

Komiks

Vreckless Vrestlers #4-5

Vreckless Vrestlers #4-5

Scenariusz: Łukasz Kowalczuk
Rysunki: Łukasz Kowalczuk
Wydanie: I
Data wydania: Grudzień 2014
Seria: Vreckless Vrestlers
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: A5
Stron: 36
Cena: 12,00 zł
Wydawnictwo: Niezależne
Nakład 200 egzemplarzy. Plansze w kolorze pochodzą z wydania cyfrowego na ComiXology.
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Ostatni, podwójny numer VRECKLESS VRESTLERS...

Profesjonalna, międzywymiarowa liga wrestlingu, w której brak zasad jest jedyną obowiązującą regułą. To również komiks, którego odcinki są relacjami z walk – ukazuje się zarówno na papierze jak i w formatach cyfrowych. Jest z grubsza pozbawiony dialogów – Vrestlerzy walczą, nie gadają! To hołd złożony popkulturze lat 80. i 90. - wrestlingowi, zabawkom, kreskówkom, historyjkom obrazkowym i grom. Rzeczom, które nadal sprawiają mi mnóstwo radości i zawsze będą wielką inspracją.

Zakończenie mini-serii już w grudniu!

Reptiliański spryt i wegański upór sprawiły, że w Saturday Night Mean Event zmierzą się jaszczur i kot. Czy toksyczna atmosfera Ari-Zony zaskodzi wojownikom? Ile jeszcze ofiar pochłonie ta wojna? Nikt nie może czuć się bezpieczny.

Na zwycięzcę tego pojedynku czeka Bullgod. Wielki finał, czyli VrecklessMania, odbędzie się na obiekcie, jakiego nie widział żaden wymiar. Jakie jeszcze atrakcje przygotował okrutny Manager?

[opis wydawcy]

Galerie

Vreckless Vrestlers #4-5 Vreckless Vrestlers #4-5 Vreckless Vrestlers #4-5 Vreckless Vrestlers #4-5 Vreckless Vrestlers #4-5 Vreckless Vrestlers #4-5 Vreckless Vrestlers #4-5

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-