baner

Komiks

Star Wars. Akademia Jedi

Star Wars. Akademia Jedi

Scenariusz: Jeffrey Brown
Rysunki: Jeffrey Brown
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2014
Oprawa: miękka
Format: 140x200mm
Stron: 160
Cena: 19,90 zł
Wydawnictwo: Ameet
ISBN: 978-83-253-1790-4
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Całe życie planowałem pójść do szkoły pilotów, podobnie jak reszta moich przyjaciół. Ale tam odrzucili moje podanie! I wtedy mały, zielonoskóry gość, który mówił, że nazywa się Yoda, zaprosił mnie do Akademii Jedi. Teraz chodzę do szkoły pełnej kosmitów, robotów i łobuzów, którzy potrafią skonstruować własny miecz świetlny i podnosić przedmioty siłą umysłu! Jak mam konkurować z czymś takim? Jakby pójście do szkoły średniej nie niosło ze sobą wystarczająco wielu problemów…”

Tym razem Jeffrey Brown – autor wielu światowych bestsellerów – zabiera czytelników w niezwykłą, pełną przygód podróż do pewnej szkoły. Lokalizacja? Bardzo odległa galaktyka….

Fascynująca historia w humorystyczny sposób przedstawiająca problemy i dylematy szkolnego życia! Przyciąga najmłodszych czytelników nie tylko humorystyczną i zawierającą bliski temat fabułą. Komiksowy charakter książki, bazgrołki, kartki z pamiętnika, ciekawostki na temat szkolenia Jedi – wszystko to sprawia, że od lektury ciężko oderwać się nawet dzieciom, które nie są molami książkowymi.


[opis wydawcy]

Galerie

Star Wars. Akademia Jedi Star Wars. Akademia Jedi

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-