Komiks

Chew #01: Przysmak konesera

Chew #01: Przysmak konesera

Scenariusz: John Layman
Rysunki: Rob Guillory
Kolor: Rob Guillory
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2014
Seria: Chew
Tytuł oryginału: Chew, Volume 1: Taster's Choice (collects Chew #1–5)
Rok wydania oryginału: 2009
Wydawca oryginału: Image Comics
Tłumaczenie: Robert Lipski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 175x265 mm
Stron: 128
Cena: 49,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 9788361319474
W kwietniu 2017 roku komiks miał dodruk.
WASZA OCENA
7.00
Średnia z 1 głosów
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Tony Chu jest detektywem skrywającym dość dziwną tajemnicę. Tony Chu jest cybopatą, co oznacza, że odbiera mentalne wrażenia ze wszystkiego, co zjada. Oznacza to również, że jest świetnym detektywem śledczym – o ile pozbędzie się skrupułów związanych z tym, że musi zjeść fragment ciała ofiary morderstwa, by dowiedzieć się, kto ją zabił i z jakiego powodu. Zostaje przeniesiony do wydziału przestępstw szczególnych amerykańskiego departamentu ds. żywności i leków, najpotężniejszej na całej planecie organizacji stojącej na straży prawa, której zadaniem jest prowadzenie dochodzeń w najbardziej niezwykłych, paskudnych i zdumiewających sprawach.

Przysmak konesera to pierwszych pięć zeszytów zawierających pierwszą pełną historię zaskakującego, nieprzewidywalnego i przełamującego wszelkie konwencje komiksu. Chew to mroczna i obdarzona dużą dozą czarnego humoru seria komiksowa o gliniarzach, przestępcach, kucharzach, kanibalach i jasnowidzach.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Chew #1-5

*  *  *

„CHEW to doskonały komiks. Jeden z tych, które łapią cię za uszy, odgryzają nos, plują ci nim w twarz, a mimo to przy jego lekturze pękasz ze śmiechu”.

IGN.com

„Co pewien czas pojawia się dzieło, które wykracza poza wszelkie oczekiwania odbiorców i wstrząsa całą branżą. Ostatnim takim przykładem jest CHEW – komiks pełen zaskakujących pomysłów, które są nie tylko inteligentne, ale również zabawne”.

iFANBOY.com

„Najbardziej niepokojący i niesamowity komiks, jaki pojawił się na rynku”.

COMIC PANTS.com

[opis wydawcy]

Recenzja

W oparach kulinarnego absurdu, Tymoteusz Wronka

Galerie

Chew #01: Przysmak konesera Chew #01: Przysmak konesera Chew #01: Przysmak konesera Chew #01: Przysmak konesera Chew #01: Przysmak konesera Chew #01: Przysmak konesera Chew #01: Przysmak konesera Chew #01: Przysmak konesera Chew #01: Przysmak konesera Chew #01: Przysmak konesera Chew #01: Przysmak konesera

Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

AnonimowyGrzybiarz -

Zapraszam do zapoznania się z moją oceną:

http://mnichhistorii.blogspot.com/2014/11/464-chew-przysmak-konesera-komiks-palce.html