baner

Komiks

Koziorożec #07: Błękitny smok

Koziorożec #07: Błękitny smok

Scenariusz: Andreas
Rysunki: Andreas
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2013
Seria: Koziorożec
Wydawca oryginału: Lombard
Tłumaczenie: Olga Zasępa-Bietti
Druk: kolor, kreda
Oprawa: miękka
Format: A4
Stron: 48
Cena: 37,90 zł
Wydawnictwo: Sideca
ISBN: 978-83-937967-7-9
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Ofiarą czystki Konceptu poza społecznością mistyków, włączając Koziorożca padł również Mordor Gott, tajemniczy osobnik i zaprzysięgły wróg naszego astrologa.
Po ataku i porwaniu Koziorożca, ludzie Konceptu pozostawili nieprzytomnych Ash i Astora, tam gdzie kilka chwil wcześniej spędzali wieczór we własnym gronie bez trosk i walki o swoje życie.
Mordor Gott jeszcze niedawno dumny i złowrogi, wykorzystujący mistycyzm do swoich niecnych planów- teraz zalękniony, pozbawiony wsparcia swojej przestępczej organizacji i gotowy sprzymierzyć się z każdym, aby ocalić własną skórę.Paradoksalnie intruz niesie wsparcie w przeciwdziałaniu poczynaniom Konceptu i dzieli się z przyjaciółmi posiadanymi przez siebie informacjami o organizacji, zagrzewając do stawienia oporu. Czy nieoczekiwani sprzymierzeńcy będą w stanie sobie zaufać w obliczu globalnego zagrożenia?
Tymczasem biblioteka Astora pogrąża się w blasku, który z każdą chwilą przybiera na sile, aż do narodzin Błękitnego Smoka, który " pożywi się mięsem i krwią dwudziestu jeden mędrców, a Czarny Anioł uchowa ich dusze od zagubienia, choć poświęci im on swój umysł."

[opis wydawcy]

Galerie

Koziorożec #07: Błękitny smok Koziorożec #07: Błękitny smok Koziorożec #07: Błękitny smok Koziorożec #07: Błękitny smok

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-