baner

Komiks

Opowieści z najdalszych przedmieść

Opowieści z najdalszych przedmieść

Scenariusz: Shaun Tan
Ilustracja: Shaun Tan
Wydanie: I
Data wydania: Marzec 2013
Tłumaczenie: Magdalena Koziej
Druk: kolorowy
Oprawa: twarda
Format: 185 × 240 mm
Stron: 96
Cena: 39,90 zł
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
ISBN: 978-83-60915-76-9
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Piętnaście historii, z których każda opowiada o dziwnej sytuacji lub zdarzeniu, mających miejsce w na co dzień całkiem normalnej, podmiejskiej okolicy. U kogoś w ramach studenckiej wymiany zamieszka osobnik malutki jak orzeszek. Ktoś inny spotka na trawniku przed opuszczonym domem morskie stworzenie. W czyimś domu odnaleziony zostanie tajemniczy dodatkowy pokój, a w zwyczajnym parku pojawi się niepokojąca maszyna.

W swojej najnowszej publikacji pochodzący z Australii Shaun Tan, jeden z najbardziej znanych na świecie autorów książek dla dzieci i młodzieży, przygląda się jak zwykli ludzie reagują na pojawiające się w ich życiu nieznane, tajemnicze, inne. Czy odkryją jego prawdziwe znaczenie? Zrozumieją je? A może po prostu przeoczą, zajęci swoimi sprawami?

Tan, laureat prestiżowej nagrody im. Astrid Lindgren z 2011 roku, autor nagradzanej na całym świecie powieści graficznej „Przybysz” i laureat Oscara za animowaną adaptację swojej książki „The Lost Thing”, po raz kolejny zachwyca czytelników w każdym wieku mądrymi – czasem zabawnymi, czasem wzruszającymi – opowieściami i ich przepiękną warstwą graficzną.

Projekt wsparty finansowo przez rząd Australii za pośrednictwem Australia Council for the Arts. Pomoc przy realizacji i promocji ksiązki: Australian Trade Commission – Austrade.

Recenzja

Opowieści z najdalszych przedmieść, Karol Sus

Galerie

Opowieści z najdalszych przedmieść Opowieści z najdalszych przedmieść Opowieści z najdalszych przedmieść Opowieści z najdalszych przedmieść Opowieści z najdalszych przedmieść

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-