baner

Komiks

Ród M

Ród M

Scenariusz: Brian Michael Bendis
Rysunki: Olivier Coipel, Mike Mayhew
Kolor: Frank D'Armata
Okładka: Esad Ribic
Wydanie: I
Data wydania: Sierpień 2012
Tytuł oryginału: House of M
Rok wydania oryginału: 2005
Wydawca oryginału: Marvel
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Stron: 208
Cena: 99 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-61319-30-6
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Drużyny Avengers oraz X-Men spotkały się, by zdecydować o losie Scarlet Witch – mutantki, której moce stanowiły zagrożenie dla całego wszechświata. Gdy bohaterowie próbują odnaleźć niebezpieczną koleżankę zalewa ich fala białego światła. Cały świat w mgnieniu oka zmienia się nie do poznania! Nowa rzeczywistość różni się do tej, którą znaliśmy do tej pory. Mutanci rządzą ludzkością, a na ich czele stoi Magneto i jego dzieci – Quicksilver i Scarlet Witch. Panowaniu mutantów przeciwstawia się jedynie kilka porozrzucanych po świecie grup oporu. Ale jak uda im się pokonać rządy rodu M, skoro jedynie Wolverine pamięta świat takim, jaki był do tej pory?

Laureat nagrody Eisnera, scenarzysta Brian Michael Bendis (Ultimate Spider-Man, New Avengers, Tajna Wojna) oraz rysownik Olivier Coipel (Avengers, Siege) przedstawiają komiks, który na zawsze zmienił losy świata Marvela.
W rolach głównych bohaterowie znani z komiksów Astonishing X-Men oraz New Avengers. To obowiązkowa lektura dla każdego fana komiksów Marvela.

Album zawiera materiał opublikowany pierwotnie w House of M #1-8.

[opis wydawcy]

Recenzja

Ród M, Marcin "Dr.Agon" Górski

Galerie

Ród M Ród M Ród M Ród M Ród M

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-