Prasa

Fantasy Komiks #15

Fantasy Komiks #15

Scenariusz: Ange, Francois Debois, Jean-Francois Di Giorgio, Cedric Le Roy, Augustin Rogeret
Rysunki: Alberto Varanda, Stephane Bileau, Frederic Genet, Ludwig Alizon, Augustin Rogeret
Kolor: Crazytoons, Stambecco, Delphine Rieu
Okładka: Alberto Varanda
Wydanie: I
Data wydania: Luty 2012
Seria: Fantasy Komiks
Tłumaczenie: Magdalena Cholewa, Maria Mosiewicz
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 170 x 260 mm
Stron: 148
Cena: 29,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 978-83-237-4724-6
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!

NOWOŚĆ!
Łowcy smoków część 1 – Łowcy smoków od pierwszego tomu stali się bestsellerem w Zachodniej Europie. Obecnie seria liczy trzynaście części.Cykl opowiada dynamiczne, pełne przygód historie o kilku wojowniczkach, należących do niezwykłego Zakonu Łowców Smoków. Tylko one mogą ochronić swój świat przed nie wiadomo skąd pojawiającymi się jaszczurami, które chcą opanować krainy należące do ludzi. Łowczynie muszą nie tylko wspaniale walczyć, ale również być dziewicami, gdyż tylko dziewic smoki nie są w stanie wyczuć swymi magicznymi zmysłami. Bohaterki stawiają też czoło ludziom i zwierzętom przekształconym w krwiożercze monstra przez emanujący od smoków Złoczar.
Kontynuacje serii:
W poszukiwania Graala część 3 – Król Artur, mimo wielu zwycięstw nad barbarzyńcami i demonami, nadal nie może być pewien władzy nad Brytanią. Nienawidząca rodu Pendragonów czarownica Morgana snuje mroczne intrygi, a na północy wyspy do walki zrywają się Piktowie. Ratunkiem dla państwa Brytów wydaje się cudowny kielich Graal, ale odnaleźć go może tylko najwaleczniejszy z wojowników. A tymczasem sam Artur przestaje wierzyć w sens swojej misji ocalenia wyspy… Ambitna, pełna nawiązań mitycznych i historycznych historia, opowiedziana ze swadą średniowiecznych skaldów!
Samuraj część 5 – Po dłuższej przerwie powrót świetnie rysowanej serii rozgrywającej się w dawnej Japonii! Znakomity wojownik Takeo znów próbuje dostać się na otoczoną złą sławą Bezimienną Wyspę. Ma nadzieję, że właśnie tam odnajdzie starszego brata, który zaginął przed wieloma laty. Tylko on może wyjaśnić głównemu bohaterowi, jaka klątwa ciąży nad ich rodem. Wyspa, mimo że mała i zamieszkana przez biedaków, skrywa wiele tajemnic. Już w pierwszych dniach pobytu na Bezimiennej Wyspie Takeo musi stanąć do walki z mistrzem miecza wynajętym przez zachłanną japońską mafię, yakuzę.
Stripy humorystyczne:
Barbok i Blondella oraz Heroic Pizza.

Galerie

Fantasy Komiks #15 Fantasy Komiks #15 Fantasy Komiks #15 Fantasy Komiks #15 Fantasy Komiks #15 Fantasy Komiks #15

Tagi

Fantasy Komiks

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-