baner

Komiks

Star Wars Komiks Wydanie Specjalne #08 (1/2011): Wojna w nadprzestrzeni

Star Wars Komiks Wydanie Specjalne #08 (1/2011): Wojna w nadprzestrzeni

Scenariusz: John Ostrander
Rysunki: Davide Fabbri, Christian Della Vecchia
Wydanie: I
Data wydania: Marzec 2011
Seria: Star Wars Komiks Wydanie Specjalne
Wydawca oryginału: Dark Horse
Tłumaczenie: Maciek Drewnowski
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 170 x 260 mm
Stron: 96
Cena: 9,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Komiks Wojna w nadprzestrzeni przedstawia historię ostatniego przed wojnami klonów poważniejszego konfliktu zbrojnego w galaktyce, zwanego wojną Starka. Konflikt rozegrał się na czterdzieści cztery lata przed zniszczeniem pierwszej Gwiazdy Śmierci przez Sojusz Rebeliantów, a jego zaczątkiem stał się niedobór bacty, najskuteczniejszego środka leczniczego w uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Wyznaczeni przez Radę Jedi rycerze mieli ochraniać delegację, wysłaną w celu prowadzenia negocjacji i zapobieżenia wybuchowi walk. Na czele grupy stanął Tyvokka, pochodzący z rasy Wookieech członek Rady i mistrz znanego z nowej trylogii filmowej Plo Koona – jednego z najważniejszych bohaterów komiksu. Starania o zażegnanie konfliktu zbrojnego spełzły na niczym. Wojna Starka, choć nie toczyła się na wielką skalę, okazała się dla Jedi – i nie tylko dla nich – sprawdzianem przed wojnami klonów, które wybuchły dwadzieścia dla lata później.

[opis wydawcy]

Recenzja

Star Wars Komiks – Wydanie Specjalne #08 (1/2011), Tomasz Bednarz

Galerie

Star Wars Komiks Wydanie Specjalne #08 (1/2011): Wojna w nadprzestrzeni Star Wars Komiks Wydanie Specjalne #08 (1/2011): Wojna w nadprzestrzeni Star Wars Komiks Wydanie Specjalne #08 (1/2011): Wojna w nadprzestrzeni Star Wars Komiks Wydanie Specjalne #08 (1/2011): Wojna w nadprzestrzeni

Tagi

Star Wars

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-