baner

Komiks

Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt #01

Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt #01

Scenariusz: Jakub Kijuc
Rysunki: Jakub Kijuc, Małgorzata Pomian
Kolor: Jakub Kijuc, Małgorzata Pomian
Wydanie: I
Data wydania: Listopad 2010
Seria: Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 170x260 mm
Stron: 44
Cena: 7,90 zł
Wydawnictwo: Czarna Materia
ISBN: 978-83-62762-01-9
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Emil Aumbach w niewyjaśnionych okolicznościach utracił pamięć. Poprzez utrwalanie wydarzeń na taśmie magnetofonowej próbuje dotrzeć do zatartych wspomnień. I wszystko skończyłoby się happy endem, gdyby nie Filip Stix i mięsna kobieta-potwór, którzy psychicznym terrorem i manipulacją zmuszają go do naprawy urządzenia zwanego „stacją kontrolną”. Ale czy na pewno to Aumbach jest tutaj ofiarą? Tymczasem Eryk Horowitz i jego myślący, szukający seksualnych podniet wynalazek odkrywają nieliniowość czasu. Preludium do końca Rzeczywistości... 44 strony miażdżącego umysł szaleństwa!

Komiks jest inspirowany amerykańskimi i polskimi wydaniami zeszytowymi z lat '90 i sugerowany jest dla Dojrzałego Czytelnika. Opowiada historię starcia ludzi/istot/idei, których niezwykła proweniencja pozwala im na kontrolę i dosłowne kształtowanie/zniekształcanie Rzeczywistości. Formalnie komiks odnosi się do wcześniejszych działań Jakuba Kiyuca w dziedzinie plastycznych instalacji przestrzennych oraz obiektów „umiejscowionych” w świecie po nuklearnej zagładzie.

Pierwsza część będzie dostępna z trzema dodatkowymi, numerowanymi okładkami kolekcjonerskimi.

Wydarzenia z CMP: Konstrukt i później z serii CMP budowane są według schematu, który będzie umieszczony w pierwszej części CMP: Konstrukt.

Wersja nielimitowana kosztuje 6,9 zł, a wersja limitowa (każda z trzech różniących się okładką) kosztuje 11,9 zł.

[opis wydawcy]

Wywiad

Czarna materia wciąga - rozmowa z Jakubem Kiyucem, Łukasz Chmielewski

Galerie

Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt #01 Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt #01 Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt #01 Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt #01 Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt #01 Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt #01 Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt #01 Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt #01 Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt #01 Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt #01 Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt #01 Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt #01

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-