dd1

Nowości: 'Mr. Punch' z Taurusa; komiksy Taurus Media w Matra ----

----

dd

Tutaj możesz komentować wszystkie wiadomości pojawiające się w naszym serwisie komiksowym.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Nowości: 'Mr. Punch' z Taurusa; komiksy Taurus Media w Matra

Postautor: nast.pl » pn 07.11.2005 18:18

Zapraszamy do komentowania tekstu znajdującego się pod adresem
http://www.aleja-komiksu.pl/fnews.php?news_id=1550
Awatar użytkownika
nast.pl
Serwis informacyjny
 
Posty: 99
Rejestracja: śr 02.11.2005 12:10

Re: Nowości: 'Mr. Punch' z Taurusa; komiksy Taurus Media w Matra

Postautor: Draco-san » pn 07.11.2005 18:19

No super, dla mnie Taurus obecnie jest numerem jedne wśród wydawców.
"Gdybym miał 6 rąk, mógłbym klaskać w dolby surround."
Awatar użytkownika
Draco-san
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Nowości: 'Mr. Punch' z Taurusa; komiksy Taurus Media w Matra

Postautor: Yaqza » pn 07.11.2005 23:03

O ile mnie pamięć nie myli, to jeszcze rok temu "Mr Puncha" wydać miał Mag....W przyrodzie nic nie ginie, jak widać :)
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Nowości: 'Mr. Punch' z Taurusa; komiksy Taurus Media w Matra

Postautor: Azirafal » pn 07.11.2005 23:09

O ile mnie pamięć nie myli, to Punchem zainteresowany był też swego czasu nasz lokalny potentat - Egmont. Tak czy inaczej, pożyczyłem to cudeńko swego czasu od koleżanki w oryginale i mam tylko nadzieję, że wydadzą je równie dobrze.

No i nie wspominam, że sam komiks jest świetny, a duet Gaiman&McKean tworzą po prostu cudo. Świena rzecz... jak wyjdzie, to nie wiem czy się nawet nie skuszę mimo z kasą wiecznych kłopotów... :oops:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 706
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowości: 'Mr. Punch' z Taurusa; komiksy Taurus Media w Matra

Postautor: Yaqza » pn 07.11.2005 23:13

Takie dobre, powiadasz? Kwestią otwartą jest jeszcze ta dotycząca ceny...ale fakt, iż oprawa "miękka" rodzi nadzieje, iż nie będzie to drugie "300". Choć w chwili obecnej wielkiego smaka robi mi "We3" - miałem okazję przeczytać i zrobiło na mnie naprawde spore wrażenie. Tym bardziej że bardzo lubię kreskę Quitely'ego...
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Nowości: 'Mr. Punch' z Taurusa; komiksy Taurus Media w Matra

Postautor: Draco-san » wt 08.11.2005 3:39

Azirafal pisze:O ile mnie pamięć nie myli, to Punchem zainteresowany był też swego czasu nasz lokalny potentat - Egmont.
Ciii, bo jeszcze byczek nam się zlęknie i go nie wyda.

Yaqza pisze:Takie dobre, powiadasz? Kwestią otwartą jest jeszcze ta dotycząca ceny...ale fakt, iż oprawa "miękka" rodzi nadzieje, iż nie będzie to drugie "300". Choć w chwili obecnej wielkiego smaka robi mi "We3" - miałem okazję przeczytać i zrobiło na mnie naprawde spore wrażenie. Tym bardziej że bardzo lubię kreskę Quitely'ego...
Dobre, a nawet bardzo dobre, też gdzieś widziałem jeden zeszyt. Sandman to to nie jest, ale prawie, prawie... Kupię nawet jeśli cena będzie tak zabójcza jak "300". Jak już mówiłem Taurus wziął się za (prawie:P) same dobre rzeczy i za to należy się pochwała.
"Gdybym miał 6 rąk, mógłbym klaskać w dolby surround."
Awatar użytkownika
Draco-san
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Nowości: 'Mr. Punch' z Taurusa; komiksy Taurus Media w Matra

Postautor: Yaqza » wt 08.11.2005 7:24

Fakt faktem, wydają tytuły na które do tej pory inne wydawnictwa tylko robiły nam smaka, i garść komiksów, o których większość nawet nie słyszała - a, jak się okazało - o których warto mówić. Acha, zapomniałbym o "Jonny Double" - jako fan twórczości duetu Azzarello/Risso zrobiłem wielkie oczy widząc ich nazwiska w zapowiedziach Taurusa. Hmm...ciekawe, jak komiks będzie prezentował się na tle wybitnych "100 naboi"...
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości