dd1

NOWA KATEDRA FANTASY ----

----

dd

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Jakub Cieślak » pn 01.11.2004 17:47

Katedra chce się rozwijać, jest kilka pomysłów na nowe działy. Chcemy z forum przenieść na stronę wątki filozoficzne i historyczne. Opiekę nad tymi działami pragniemy powierzyć Alganothornowi. Potrzebujemy pomocy w działach już istniejących, ale nadal też szukamy nowych pomysłów i ludzi, którzy chcieliby coś u nas stworzyć. Zastanówmy się wszyscy wspólnie, jak zareklamować tym razem chęć naboru nowych koncepcji i ludzi. Ostatnia taka akcja wypadła słabo, nie chcę powtarzać tych samych błędów. Czekam na pytania i pomysły z Waszej strony.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 329
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Tyhagara » pn 01.11.2004 18:28

Jakub Cieślak pisze: Zastanówmy się wszyscy wspólnie, jak zareklamować tym razem chęć naboru nowych koncepcji i ludzi.

Już o tym pisałem, ale mogę powtórzyć.
Po pierwsze trzeba powiedzieć ludziom że istnieje coś takiego jak Katedra (a tym którzy ją znają przypomnieć)
Jak to zrobić?

Zakładam, że płatne reklamy odpadają. Pozostaje więc stworzenie chwytliwego hasła, przyprawienie mu graficzki (w postaci banera) i wysłanie w świat, do zaprzyjaźnionych serwisów i stron.

Użytkownikom którzy są zarejestrowani na Katedrze, należy wysłać wiadomość na E-mail. Powinna to być reklama graficzna i opis tego co się zmieniło w serwisie. Coś w stylu Wielki Powrót Katedry, Największy Serwis o Fantastyce w tej części drogi mlecznej, itd. Nawet jeśli tylko co dziesiąta osoba, kliknie w odnośnik, daje to ponad 140 osób.

Wraz z innym serwisem (lub kilkoma) ogłosić konkurs z nagrodami. Im więcej serwisów organizuje taki konkurs, tym więcej ludzi się o nim dowie, a przy okazji o Katedrze. (taki konkurs jest obecnie na stronie Królestwo Szarego Smoka. Organizowany przez kilka zrzeszonych gildii, na temat Warhammera. )

W sumie do przyciągnięcia ludzi na Katedrę można użyć nawet podstępu np.:
'Zobacz Super Laskę Katedralną, to najwspanialsze dzieło współczesnej internautyki, zwali cię z nóg.
No i każdy juz będzie wiedział o jaka Laskę chodzi. Najtrudniejsze jest - Kiedy już ktoś trafi na stronę Katedry, wypadało by go na niej zatrzymać. Albo przynajmniej zainteresować czymś co przekaże dalej ( np: widziałeś Super Laske Katedralną, na stronie Katedry?). I tutaj pomysłów nie mam :P
Tyhagara
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 47
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Tyhagara » czw 12.05.2005 8:52

Co to jest, to coś na głównej stronie Katedralnego serwisu? Białe ze smokiem zamiast starego banera.
Tyhagara
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 47
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Vampdey » czw 12.05.2005 12:50

Zapewne nowe logo :P
I zapewne testowe.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 209
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 15.05.2005 22:59

A bo?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 329
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Tyhagara » ndz 15.05.2005 23:09

Abo jest to ... brzydkie i nie pasuje do reszty i tyle.
Tyhagara
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 47
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 15.05.2005 23:29

Poczekam na opinie większej grupy. To i tak model przejściowy, sam nie jestem pewien jego "elegancji". Jak znajdę czas, to nad nim popracuję. Po prostu zasugerowano mi zmianę starego "nudnego" tematu na coś nowego.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 329
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Tyhagara » pn 16.05.2005 0:07

Fakt, stare już się znudziło, ale to nie powód by wstawiać tam byle co. Trochę więcej kreatywności.

Może jakaś ankieta na forum? coś w stylu - jakiego klimatu oczekują urzytkownicy forum od Nowej Katedry. Bo może okazać się, że większości już znudziły się smoki i topory, a chcą zamiast tego coś nowoczesnego, może futurystycznego, albo kolorowego i wesołego.
Tyhagara
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 47
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Vampdey » pn 16.05.2005 13:00

Mi katedra w klimatach SF kompletnie by nie pasowała...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 209
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Jakub Cieślak » pn 16.05.2005 16:54

Przyznaję, że to dość prowizoryczny twór, jak będę miał czas, doprowadzę go do lepszego stanu- może Cię zadowoli. Tak przy okazji, to może jakąś ankietę o tym dać na stronie głównej?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 329
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Tyhagara » pn 16.05.2005 18:23

JC, nie jesteś od tego, żeby mnie zadowalać. Mnie osobiście się nie podoba, ale jeśli wiekszości tak, to nie ma powodu żebyś go zmieniał.

Ankieta może byc fajna, byle to nie było - czy wolisz nowy baner od starego banera - bo stary z pewnością był fajny, kiedy był nowy, a teraz, to już mi się na niego patrzeć odechciewa.
Tyhagara
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 47
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Gvynbleid » pt 04.11.2005 11:16

Czemu komiksy odeszły do lamusa ??
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 20
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Jakub Cieślak » pt 04.11.2005 12:50

Gvyn, przyuważ, że pojawiła się cała kategoria: Komiksy. Została podzielona na interesujące Cię działy. Już część wątków poprzesuwałem do nowych działów, a Yaqza ma poprzesuwać kolejne. Powoli idziemy ku nowemu :D.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 329
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Lechu » pt 04.11.2005 16:36

Fajnie, fajnie się dzieje, dobry taki mocny jesienny remont.
U mnie w firmie inwentura, na Katedrze spore zmiany :mrgreen:

Tylko kolejność subforów się popsuła, Systemy Bitewne powędrowały aż prawie na koniec, i to dziwnie wygląda :P

Nie powinny być od razu po Fabularnych? Sesje zresztą też dobrze były jak były razem z Systemami.

Taka drobna uwaga, jak koliduje z jakimś większym planem to nie zwracajcie uwagi :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 219
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Jakub Cieślak » pt 04.11.2005 17:51

Wszystko dzieje się po naszej myśli... :D
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 329
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: Lechu » pt 04.11.2005 18:27

Jakub Cieślak pisze:Wszystko dzieje się po naszej myśli... :D


A to już nic więcej nie mówię 8)
Aczkolwiek fajnie było bo wystarczyło zjechać na sam dół strony i już miałem piękny widok na Inne Dyskusje. A tak są teraz gdzieś po środku i muszę przewijać całe forum i celować.....

........ hmmmmmmmmmm właśnie zrozumiałem w czym rzecz :mrgreen:

To jest dobry patent jednak.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 219
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Re: NOWA KATEDRA FANTASY

Postautor: adrian33 » sob 28.03.2015 13:12

Popieram pomysł na nowe działy chętnie bym pomógł, ale jestem nowy i kompletnie "zielony" pozdrawiam :)
adrian33
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: sob 28.03.2015 12:39

Poprzednia

Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości