dd1

Błędy.. ----

----

dd

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Błędy..

Postautor: Vissim » wt 13.04.2004 15:22

Nie wiem może by się dało znaleść coś takiego w scryptach ... by dołączyć jakiś programik sprawdzający błędy ...]
To bardzo pomoże i ułatwi oraz upiększy pisanie postow na forum "Katedry"
Czym jest śmierc dla zwykłego człowieka??
Awatar użytkownika
Vissim
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Re: Błędy..

Postautor: Lechu » wt 13.04.2004 16:04

Gdyby się dało, to by każde forum to miało.
A nie da się z czysto technicznych powodów - obciążenie serwera, dostępność słownika, bla bla bla :P

Jedynym i najlepszym wyjściem jest nie robienie błędów po prostu, jakby każdy się do tego stosował, nie było by po co instalować takich modów.

Od biedy możesz wklejać post do Worda, niech on sprawdzi, ale o ile wiem, to potem jak się sprawdzony post wklei na forum, powstajądziwne "krzaczki" :roll:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 219
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Re: Błędy..

Postautor: Randenel » wt 13.04.2004 16:45

A zebys wiedzial ze to dziala. Zadnych krzaczkow ni ma i jest git. Sam tego nie uzywam ale moj brat jak pisze na forach to zawsze robi to (echhh ten alt...-nie dziala ;/). Polecam ten sposob ale niestety bledow stylistycznych i logicznych ci nie przeprawi ( tak jak przecinkow)
Czlowiek to jest zart
Owocowy drops
Da sie lizac wiem
Ja zlamalem zab
Randenel
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: pt 09.04.2004 18:59
Lokalizacja: Terra

Re: Błędy..

Postautor: Alganothorn » śr 14.04.2004 8:20

powstają krzaczki, powstają - inna sprawa, że to nie problem później wyedytować umieszczony post...
...tyle, że nie o to chodzi, żeby edytować po chwili swoje posty prawda?
;-)
najprościej, co nie znaczy najłatwiej, to przeczytać co się napisało przed umieszczeniem posta - gdyby każdy to robił, błędów byłoby przynajmniej o 75% mniej
tak sądzę przynajmniej
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 321
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Re: Błędy..

Postautor: Jakub Cieślak » śr 14.04.2004 8:46

Tak, większość błędów jest wynikiem pośpiechu i braku staranności. Błędy wynikające z nieznajomości zasad są zaledwie ułamkiem błędów zebranych w naszych postach i nie bolą i nie kolą tak w oczy jak te literówki, przestawione literki, kompletny brak znaków interpunkcji i zjadanie literek. Jest ku temu nawet poświęcony topic w Offtopicowni założony przeze mnie jakiś czas temu, który wywołał sporą burzę. Znalazło się wielu obrońców niepoprawnego pisania.
Rzeczywiście najprostszym sposobem walki z błędami jest działalność adminów starajaca się zwracać uwagę na jednostki ewidentnie piszące niestarannie ( i oczywiście mowa jest tu tylko i wyłącznie o tym przypadku. Niech mi nikt znowu awantury nie urządza, że będziemy ścigać każdego biednego dysortografa- umiem rozróżnić, kiedy błędy wynikają z nieumiejętności poprawnego wysławiania się, a kiedy ze zwykłego lenistwa). Ewentualne dyskusje na temat różnego poziomu umiejętności piśmienniczych proszę więc kontynuować w wątku
Apel o jakość.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 329
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron