dd1

Kubuś Piekielny ----

----

dd

Moderator: Ongrys

Kubuś Piekielny

Postautor: Ongrys » śr 18.03.2009 15:27

album "Kubuś Piekielny" trafil już w ręce czytelników.

Kilka miesięcy pracy - zbierania materiałów, czyszczenia ilustracji, komponowania (co, gdzie i jak), rysowania, kolorowania, składania kreski z kolorem, mozolnego pisania tekstów i szperania w książkach i gazetach w poszukiwaniu informacji o poprzednich wydaniach - już za nami.

Podjęliśmy kilka niełatwych decyzji - np. jaki ma być ukłąd książki (rozważaliśmy taki, jak plansze, czyli kwadratowy), jak mają być zorientowane strony (głównie te mniejsze - z Uśmiechu Numeru), czym uzupełnic album no i jak połączyć stare i nowe - plansze, które dzieli 31 lat.

Bardzo jestesmy ciekawi Waszych opinii o końcowym efekcie, a także o samym komiksie, który według nas jest wciąż ciekawy i zabawny, i niewątpliwie wart przypomnienia i starannego wydania.
Awatar użytkownika
Ongrys
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 108
Rejestracja: czw 18.09.2008 14:08
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kubuś Piekielny

Postautor: Burps » pn 23.03.2009 12:10

komiks mam nadzieję mieć w ręksach za 3 dni, ale sam pomysł jest dla mnie rewelacyjny!
Awatar użytkownika
Burps
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 332
Rejestracja: czw 18.01.2007 15:49

Re: Kubuś Piekielny

Postautor: oligator1975 » czw 02.04.2009 19:47

Mam już KUBUSIA PIEKILNEGO i jestem w 100% zadowolony z tego wydania :D.
Wydanie jest staranne, warte tych pieniędzy. Jeśli Ongrys inne swe komiksy wyda w takiej samej jakości to będę ich stałym czytelnikiem/oglądaczem.
Z niecierpliwością czekam na komiksy TADEUSZA RACZKIEWICZA i inne komiksowe niespodzianki.
oligator1975
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 32
Rejestracja: sob 07.02.2009 14:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój


Wróć do Ongrys

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron