dd1

Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi ----

----

dd

Moderator: TAURUS MEDIA

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: TAURUS MEDIA » pn 08.02.2010 13:07

Druga i trzecia czesc Hectora Umbry wydane zostana łącznie jako jeden album.
Najprawdopodobniej w sierpniu 2010.
TAURUS MEDIA
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 28
Rejestracja: sob 26.01.2008 13:37

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: kisiu » pn 15.02.2010 13:05

Jak zaczynaliście swoją działalność to w swojej ofercie posiadaliście dość ciekawe pozycje typu 300, Zbir, Zamieć, Żywe Trupy, Straceńcy. Zmierzam do tego, że na chwilę obecną poza Żywymi Trupami w waszej ofercie dominuje komiks europejski. Ponadto rozpoczęliście kilka serii których nie dokończyliście typu JA Wampir, Queen&Country, Straceńcy. Po zakupie Straceńców nie podjąłem ryzyka zakupu powyższych. Pytanie brzmi czy jest szansa na kontynuowanie tych serii głównie świetnego Zbira i w związku ze zbliżającą się premierą filmu Straceńców? Będziecie wprowadzać do oferty coś z Vertigo, czy już do końca wydawać komiksy europejskie?
W tym miejscu chciałbym podziękować za dalsze wydawanie Żywych Trupów, pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt 16.02.2010 17:39 przez kisiu, łącznie zmieniany 1 raz
kisiu
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 48
Rejestracja: wt 09.02.2010 10:29

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Andy13 » pn 15.02.2010 23:39

jedyną waszą serią którą się interesuję są Żywe trupy. niestety numer #1 jest już niedostępny. jak wiadomo, nie ma sensu zacząć kupować jakąkolwiek serię pomijając jej początek i zaczynać od środka. czy wobec tego jest więc szansa na dodruk tego numeru?
Andy13
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 63
Rejestracja: pt 12.02.2010 15:45

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: kisiu » wt 16.02.2010 17:37

Trupy #1 można dostać w wielu sklepach np. w Incalu, sorki za reklamę:)
kisiu
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 48
Rejestracja: wt 09.02.2010 10:29

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Cello » pn 22.02.2010 0:02

Ja również w podobnym tonie do przedmówców - obecnie z waszej oferty interesują mnie tylko Żywe Trupy, jak zaczynaliście działalność wydawniczą mieliście dużo mainstreamu amerykańskiego... zmierzam do tego, że może spróbowalibyście z innym przebojem Image - "Invincible" Roberta Kirkmana, którego Żywe Trupy wydajecie. Zapewne z Image macie dobre kontakty :)

I tak na marginesie - wiem, że w tym roku będą 3 tomy Żywych Trupów, ale nie dałoby się jeszcze trochę zwiększyć częstotliwości? Szybciej nadgonilibyśmy Amerykę.
Ostatnio zmieniony pt 25.06.2010 0:14 przez Cello, łącznie zmieniany 1 raz
Cello
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 616
Rejestracja: pt 05.10.2007 18:50

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Andy13 » pn 01.03.2010 23:41

kisiu pisze:Trupy #1 można dostać w wielu sklepach np. w Incalu, sorki za reklamę:)

słaba ta reklama... biorąc pod uwagę, że komiksy niedostępne lub dostępne w bardzo małym zakresie na rynku są zazwyczaj od 50% do nawet ponad 100% droższe niż wynika to z ceny okładkowej, trochę mija się z celem zakup takowych. zwłaszcza, że trzeba dodać jeszcze koszt przesyłki. gdy w kolekcji brakuje kilku niedostępnych już na rynku komiksów, to koszt uzupełnienia jej jest już naprawdę wysoki. a dla wydawnictwa dodruk jednego albumu z serii też jest na pewno korzystny, gdyż czytelnik kupując go, dokupi również resztę serii.
Andy13
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 63
Rejestracja: pt 12.02.2010 15:45

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: kisiu » wt 02.03.2010 22:49

Z tą reklamą żarcik, nie ma co narzekać mała liczba komiksów przekracza cenę okładkową, nie ma na to rady taki nasz dziwny rynek:)
kisiu
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 48
Rejestracja: wt 09.02.2010 10:29

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: lion » śr 03.03.2010 21:20

Rozumiem, że Queen ad country idzie w odstawkę?. Tak zapowiadaliście tego integrala QiC na czerwiec i co i nic, szkoda....
Co z Ja wampir też odstawka, czy może wydacie to w 2011?
Niby zapowiedzi macie niezłe, ale te przerwane serie bolą.
A z puncha i strangers in paradise też zrezygnowaliście ostatecznie?
lion
hmmm 255 znaków to za dużo :)
lion
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 478
Rejestracja: ndz 11.03.2007 11:31
Lokalizacja: SKĄDŚ

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: kisiu » śr 03.03.2010 22:22

Na Queen & country chciałem się pokusić ale wiedziony doświadczeniem z Losers odpuściłem, najbardziej mi żal tego, no i oczywiście fenomenalnego Zbira...
kisiu
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 48
Rejestracja: wt 09.02.2010 10:29

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: lion » śr 03.03.2010 22:44

No zbir byl świetny, a jeszcze teraz szykuje się ekranizacja tego komiksu. Może jeszzcze taurus wróci do tego komiksu przy okazji filmu, oby.
lion
hmmm 255 znaków to za dużo :)
lion
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 478
Rejestracja: ndz 11.03.2007 11:31
Lokalizacja: SKĄDŚ

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: ramirez82 » czw 22.04.2010 11:59

Czy w przyszłości planujecie wydawać inne komiksy Beziana?
ramirez82
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 456
Rejestracja: śr 07.03.2007 19:21

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Fomoraig » ndz 25.04.2010 10:42

Jest szansa, że zaczniecie wydawać inne komiksy Roberta Kirkmana?
Awatar użytkownika
Fomoraig
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 168
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: LiegnitZ

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: shawn » pn 10.05.2010 14:40

czy wydawnictwo posiada jeszcze prawa do 300 Franka Millera, jesli tak to czy by było zainteresowane wznowianiem?
shawn
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: śr 27.01.2010 20:14

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Sandman666 » sob 12.06.2010 18:53

1. Czy Taurus wyda jeszcze zapowiedzianego dawno temu Mr. Puncha i Obcych w Raju??

2. Czy seria Queen & Contry będzie kontynuowana??
Awatar użytkownika
Sandman666
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 10
Rejestracja: sob 12.06.2010 18:33
Lokalizacja: ŚNIENIE

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: bardzoczarnykot » czw 08.07.2010 12:21

Czy wydawnictwo odpowie na poprzednie pytania?
Kiedy kolejne części Nokturno?
bardzoczarnykot
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 138
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: AndrewK1 » czw 12.08.2010 10:55

Kilka pytań, na które warto odpowiedzieć:

1. Czy wyjaśniła się sprawa co do wydania "Mr. Puncha", "Strangers in Paradise"??
2. Czy wydawnictwo nadal jest zainteresowane wydaniem "Stray Bullets" Davida Laphama??
3. Czy wydawnictwo dokończy kiedyś "Ja Wampir"
4. Czy oprócz "Hectora Umbry", można się spodziewać innych niemieckich komiksów??
5. Czy wydawnictwo jest zainteresowane wydaniem następujących tytułów (prosiłbym o konkretną odpowiedź tak lub nie):
- "Savage Dragon" Erika Larsena
- "Madman" Mike'a Allreda
- "Invincible" Roberta Kirkmana
- kontynuacją "Spawna", niekoniecznie w miejscu przerwanym przez Mandragorę, ale np. w momencie historii pisanych przez Davida Hine'a (Armaggedon), lub powrotu Todda McFarlane jako scenarzysty (Endgame).
AndrewK1
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 394
Rejestracja: pn 11.12.2006 10:53
Lokalizacja: Opole

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: endrju » pn 16.08.2010 14:39

co z ja wampir, zbirem, strangers in paradise, punchem, kapelą
weźcie sie zbierzcie i wykmombinujcie coś, żeby te tytuły w końcu ruszyły lub wróciły na rynek
hej hej hej hej hej
endrju
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: pn 16.08.2010 14:00
Lokalizacja: Polsza

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Burps » ndz 19.09.2010 15:07

na 24.11 zapowiedzieliście Borgia 4, czy planujecie wydawać Le Pape Terrible? per continuationem, że tak powiem?
czy w ogóle będziecie jeszcze odpowiadać na pytania na tym forum?
Awatar użytkownika
Burps
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 332
Rejestracja: czw 18.01.2007 15:49

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Burps » ndz 19.09.2010 15:12

i jeszcze raz spytam o Milczenie i krew; ten komiks naprawdę do Was pasuje ;)
Awatar użytkownika
Burps
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 332
Rejestracja: czw 18.01.2007 15:49

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: TAURUS MEDIA » czw 11.11.2010 12:24

Witam
po długiej ciszy pagnę odpowiedzieć na pytania czytelników umieszczane na tym forum.

Zanim to jednak nastąpi pozwólcie na kilka refleksji dotyczących sławnego już załamania rynku.
Czy tego chcemy czy nie załamanie jest już widoczne chociażby po zapowiedziach a raczej ich braku (czy pamiętacie w ostatnich latach grudzień w którym byłyby zapowiedziane 4 nowe albumy ze wszystkich istniejących wydawnictw?)
Z czego taka sytuacja wynika? Otóż jest kilka jej przyczyn.
Główne to:
- zmniejszająca się stale liczba sklepów i hurtowni gdzie komiksy są dostępne (w ostatnim czasie ja osobiście znam 4 przypadki zamknięcia sklepów i hurtowni które miały w swojej ofercie komiksy)

- ciągłe ograniczanie oferty komiksowej w sklepach sieciowych (np. sieć która posiada ponad 150 punktów w całym kraju zamawia od 40 do 200 egzemplarzy nowych tytułów). Niestety wzrost sprzedaży w sklepach specjalistycznych stacjonarnych i internetowych nie jest w stanie tej luki załatać.

- zaległości płatnicze (te niestety dochodzą już do 10 - 12 miesięcy przeterminowania) które idą już w dziesiątki tysięcy złotych

Całość zagadnienia powoduje zmniejszenie nakładów a co za tym idzie wzrost cen komiksów oraz konieczność zmniejszenia częstotliwości wydawania lub nawet całkowite odstąpienie od wydania danego tytułu lub serii.
I to by było na tyle celem wstępu.

Wracając do pytań:

- "Milczenie i krew" - w obecnym czasie nie mamy tej serii w naszych planach. Chociaż zgadzam się że pasuje ten tytuł do naszego wydawnictwa.

- "Strangers in Paradise" - rozważamy poważnie wydanie tego komiksu w imprincie Mroja - tam lepiej pasuje

- "Queen & Country" mamy zaplanowane wydanie kolejnego tomu serii w okolicy połowy 2011

- drugi tom "Nokturno" planujemy na MFK i G w 2011

- planujemy wydanie dwóch komiksów Jasona (zapowiadany już Ostatni Muszkieter oraz zupełnie nowy który premierę we Francji będzie miał w przyszłym roku)

- w 2011 ukażą się 4 kolejne tomy serii Żywe Trupy, 2 ostatnie tomy serii Torpedo

- w związku z wysokimi ocenami czytelników (i nie kryję więcej niż zadowalającymi wynikami sprzedaży) jakie uzyskała seria Torpedo, planujemy wydać thriller SF J. Berneta do scenariusza Antonio Segury pt. "Kraken"

- w planach mamy również dwuczęściowy, czarno-biały western autorstwa Victora Mory (scen.) i Victora de la Fuente (rys.)

- planujemy również dodruk pierwszego tomu serii Żywe Trupy powinien być dostępny już w styczniu 2011

- nie planujemy dodruku komiksu "300" Franka Millera

- seria Ja Vampir - prace nad tymi komiksami wstrzymujemy może w przyszłości kiedy sytuacja rynkowa się poprawi wrócimy do tematu.

- przykro mi ale na pytania dotyczące Mr. Puncha w związku ze złożonością tematu nie odpowiem.

i to na tyle, w najbliższym czasie spodziewajcie się z naszego wydawnictwa "Borgii 4" (przełom listopada i grudnia, wraz z francuską premierą), Torpedo 4 (styczeń 2011) oraz Zywe Trupy 12 (luty 2011)

pozdrawiam
TAURUS MEDIA
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 28
Rejestracja: sob 26.01.2008 13:37

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: ramirez82 » czw 11.11.2010 14:17

Super plany! Żywe Trupy, Torpedo, Kraken, Jasony, western Mory i de la Fuente ( Sunday?), brzmi to wszystko bardzo obiecująco. Zwłaszcza ten western mnie zaintrygował - skoro to dwuczęściowy komiks, to mam nadzieję, że zdecydujecie na wydania obu części na raz. Oby jeszcze do tego wszystkiego doszedł następny komiks Beziana i wieść o kontynuacji Koziorożca się sprawdziła, a będzie pełnia szczęścia:)
ramirez82
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 456
Rejestracja: śr 07.03.2007 19:21

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Burps » ndz 05.12.2010 21:35

plany może niezbyt obfite ale fajne! i tak wiem, że można liczyć na miłe niespodzianki z Waszej strony ;)
a po Borgii nie chcielibyście wydać Le Pape terrible?
Awatar użytkownika
Burps
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 332
Rejestracja: czw 18.01.2007 15:49

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: mar21 » wt 07.12.2010 19:03

Burps pisze:i jeszcze raz spytam o Milczenie i krew; ten komiks naprawdę do Was pasuje ;)


Popieram wydawanie komiksów frankofońskich, ale nie tego tytułu.
Skoro Timof podjął "W kręgu podejrzeń" i zakończył po jednym tomie to gorzej oceniane "Milczenie i krew " nie ma szans.

Ale jak najbardziej, czekam na większą ilość komiksów frankofońskich.
mar21
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 103
Rejestracja: czw 20.11.2008 18:16

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: AndrewK1 » śr 08.12.2010 8:12

Pytanie w związku z popularnością rysownika Jordi Berneta i planom wydania westernu:

Czy istnieje chociaż cień szansy na wydanie komiksów z serii JONAH HEX z DC COMICS autorstwa duetu Jimmy Palmiotti i Justin Gray, z udziałem wielu artystów, między innymi Berneta, Risso, Cooke, De Zuniga, Noto??

Komiks ten trzyma bardzo wysoki poziom, pod względem scenariuszy i rysunków, i nawet jak na amerykańską wspołczesną serię westernową sprzedaje się w Stanach na bardzo dobrym poziomie, czego przykładem jest fakt, że seria osiągnie niedługo 60 numer.

Dodatkowo dużym atutem serii jest to że większośc historii zajmuje jeden zeszyt, a każdy trade to zbiór sześciu odrębnych historii, więc serię można zacząć czytać w dowolnym momencie (ewentualnie przerwać w razie nie przyjęcia się).

Wydaje mi się, że JONAH HEX idealnie pasowałby do linii wydawniczej Taurusa. Co o tym myślicie?
AndrewK1
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 394
Rejestracja: pn 11.12.2006 10:53
Lokalizacja: Opole

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Burps » ndz 12.12.2010 11:50

mar21 pisze:
Burps pisze:i jeszcze raz spytam o Milczenie i krew; ten komiks naprawdę do Was pasuje ;)


Popieram wydawanie komiksów frankofońskich, ale nie tego tytułu.
Skoro Timof podjął "W kręgu podejrzeń" i zakończył po jednym tomie to gorzej oceniane "Milczenie i krew " nie ma szans.

Ale jak najbardziej, czekam na większą ilość komiksów frankofońskich.


"W kręgu podejrzeń" tom 5.konczy wątek, kontynuacja jest słabsza, może stąd decyzja
Awatar użytkownika
Burps
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 332
Rejestracja: czw 18.01.2007 15:49

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: mar21 » ndz 12.12.2010 16:39

Może, sądzę jednak, że gdyby sprzedaż była dobra Timof wydawałby tę serię dalej.

Po recenzjach (np. AQQ) oraz opiniach na forum widać, że "Milczenie i krew" było w Polsce oceniane słabiej niż "W kręgu podejrzeń", dlatego moim zdaniem wskrzeszanie tej pozycji nie jest dobrym pomysłem.
mar21
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 103
Rejestracja: czw 20.11.2008 18:16

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Burps » pn 13.12.2010 21:46

nie czytałem tego sondażu

uważam natomiast że świetnie byłoby jakby Taurus wydał coś z takich zarzuconych serii jak:

Y-last men, Testament , Ja legion

też moim zdaniem najbardziej pasują do Taurusa!
Awatar użytkownika
Burps
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 332
Rejestracja: czw 18.01.2007 15:49

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: ramirez82 » wt 14.12.2010 13:40

Burps pisze:nie czytałem tego sondażu

Y-last men, Testament , Ja legion

też moim zdaniem najbardziej pasują do Taurusa!


Pewnie każdy dobry komiks pasowałby do Taurusa:) Ale Taurus już na początku swojego istnienia próbował z Vertigo i innymi amerykańskimi seriami, nie licząc świetnych Żywych Trupów, raczej to nie wyszło. Większość wydawnictw, które brały się za wydawanie Vertigo, pozostawiły po sobie rozgrzebane serie - szkoda, że zamiast serii, wydali tak mało one shotów. Takie WE3, czy Misterium, zawsze cieszyło mnie bardziej, niż kolejna rozpoczęta seria bez gwarancji, że zostanie ukończona. Dlatego marzy mi się, że kiedy jakieś wydawnictwo znów postawi na Vertigo, to wyda choć garść ciekawych one shotów, jakiegoś Milligana, czy Morrisona...
ramirez82
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 456
Rejestracja: śr 07.03.2007 19:21

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: endrju » śr 05.01.2011 22:26

1.Kiedy przedstawicie orientacyjne plany na 2011rok?
2. Co zamierzacie wydać w 2011 roku?
hej hej hej hej hej
endrju
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: pn 16.08.2010 14:00
Lokalizacja: Polsza

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: endrju » sob 19.02.2011 12:33

1.Czy możecie powiedziec, co wydacie po 4 tomie torpedo i 12 części żywych trupów.?
2.Czy macie w planach jakieś nowe serie na ten rok?
3. Czy w miejsce Torpedo wejdzie jakiś komiks w podobnych klimatach(5 częśc Torpedo jest chyba ostatnią odsłoną tego komiksu)?
4. Czy wystartujecie ze strangers in paradise. ?
5. Czy wydacie kolejne części najgorszej kapeli, jeśli takowe istnieją?.
6. Dlaczego tak rzadko odpowiadacie na pytania?
7. Czy macie zamiar przejąc jakies tytuły od innych wydawnictw
8. Czy Queen and country będzie kontynuowane?
9. Czy vertigo jest nadal poza Waszą sferą zainteresowań?
10. Co z kolejnymi komiksami Jasona?
11 Czy wydacie jakiś innych autorów z takich wydawnictw jak fantagraphics books, drawn and quarterly, top shelf etc
12. Czy macie w planach jakieś komiksy z marvela bądź dc.
czekam na odpowiedzi
hej hej hej hej hej
endrju
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: pn 16.08.2010 14:00
Lokalizacja: Polsza

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: TAURUS MEDIA » sob 19.02.2011 13:59

1.Czy możecie powiedziec, co wydacie po 4 tomie torpedo i 12 części żywych trupów.?

- w marcu/kwietniu wydamy jednotomowy komiks Bernetta (Torpedo) i Segury (Burton i Cyb) pt. Kraken (168 stron, cz-b, twarda oprawa, format taki jak Torpedo)
- maj 13 tom Żywych Trupów
- czerwiec Torpedo tom 5

2.Czy macie w planach jakieś nowe serie na ten rok?
3. Czy w miejsce Torpedo wejdzie jakiś komiks w podobnych klimatach(5 częśc Torpedo jest chyba ostatnią odsłoną tego komiksu)?

- Planujemy rozpocząć dwutomową serię westernową "Sunday" oraz sensacyjną serię francuską "Le Tueur" (ale to jeszcze nie do końca potwierdzone)

4. Czy wystartujecie ze strangers in paradise. ?

- "SiP" zostanie wydane przez Mrojię

5. Czy wydacie kolejne części najgorszej kapeli, jeśli takowe istnieją?.


- w planach na przełom 2011 i 2012 jest trzeci zbiorczy album tej serii (Występ piąty i szósty)

6. Dlaczego tak rzadko odpowiadacie na pytania?

- odpowiadamy wtedy gdy mamy coś konkretnego do zakomunikowania :)

7. Czy macie zamiar przejąc jakies tytuły od innych wydawnictw

- prowadzimy rozmowy z wydawnictwami francuskimi (ale póki co bez konkretów)

8. Czy Queen and country będzie kontynuowane?

- jest na ten rok zaplanowany jeden album (4 z regularnej serii)

9. Czy vertigo jest nadal poza Waszą sferą zainteresowań?

- Tak dokąd nie zmieni się ich polityka dotycząca cen materiałów do druku

10. Co z kolejnymi komiksami Jasona?

- prowadzimy rozmowy dotyczące dwóch komiksów jego autorstwa (Last Muskeeter i Werewolves of Montpelliere - jak wszystko zakończy się dobrze wydamy je w jednym czasie (może na MFK)

11 Czy wydacie jakiś innych autorów z takich wydawnictw jak fantagraphics books, drawn and quarterly, top shelf etc
12. Czy macie w planach jakieś komiksy z marvela bądź dc.

- w tej chwili nie
TAURUS MEDIA
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 28
Rejestracja: sob 26.01.2008 13:37

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: endrju » sob 19.02.2011 21:51

dziękuję za odpowiedzi
zapowiada się dobry rok w Taurusie, macie naprawdę ciekawe zapowiedzi na 2011 rok. Na pewno kupię wiele Waszych komiksów
hej hej hej hej hej
endrju
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 294
Rejestracja: pn 16.08.2010 14:00
Lokalizacja: Polsza

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: mar21 » ndz 20.02.2011 18:45

Cieszą mnie informacje o rozmowach z francuskimi wydawcami, choć takie rzeczy jak "Le Tueur" to chyba nie dla mnie, mam jednak nadzieję, że kolejne będą w innych klimatach.
Dlaczego "Kraken" czarno-biały, a nie kolorowy?
Czy jest szansa na zbiorczego "Burtona i Cyba"? (w Polsce wyszły tylko 2 z 4 części)
mar21
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 103
Rejestracja: czw 20.11.2008 18:16

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Cello » ndz 20.02.2011 19:14

Kraken czarno biały? w takim razie podziękuje.

Jest szansa na "Invincible"?
Cello
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 616
Rejestracja: pt 05.10.2007 18:50

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Fomoraig » pn 21.02.2011 16:21

Powrót Zbira bardzo by ucieszył.
Awatar użytkownika
Fomoraig
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 168
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: LiegnitZ

PoprzedniaNastępna

Wróć do Taurus Media

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości