dd1

Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi ----

----

dd

Moderator: TAURUS MEDIA

Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Yaqza » pt 11.04.2008 20:49

W tym wątku Czytelnicy mogą zadawać pytania wydawnictwu Taurus Media.
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Lord
Lord
 
Posty: 1060
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: lion » ndz 20.04.2008 9:55

to i tu zacznę
1. Co z Goonem, proszę o jasną odpowiedź, czy seria została chwilowo zawieszona, czy też zlikwidowana. Jeśli przewidujecie kontynuacje Goona to kiedy się ona mniej więcej ukaże?
2. Kiedy pojawi się 6 tom Żywych trupów, dlaczego komiks ten kosztuje aż 40 złotych, przecież tytuł ten całkiem dobrze się sprzedaje
3. Kiedy pojawi się 3 tom Ja wampir.
4.Do tej pory ukazało się 6 pocket booków komiksu Strangers in paradise. Czy macie zamiar wydać całą serię, czy też tylko pierwsze tomy. Ile będzie kosztował ten komiks?
5.Queen and country ma się ukazać w czerwcu, co dalej z tą serią. Ile będzie kosztował tom czerwcowy QiC
6. Czy macie w planach jakieś komiksy z takich wydawnictw jak Drawn and quarterly, Fantagraphics, Top shelf, Avatar Press, Alternative comics, SLG, NBM itp
7. Czy macie w planach jakąś ambitniejszą francuszczyznę.
8. Rozumiem, że na superbohaterów nie ma szans w Taurusie
9.Kiedy ukaże się w końcu Mr Punch, ileż można czekać?
10 Co z innymi komiksami Millera i Manary?
11.Czy bedzie kontynuacja Opowieści rybaka?
12.Czy macie w planach jakieś inne portugalskie komiksy, a może wpadł wam w oko jakiś inny ciekawy komiksowo kraj?
13.Czy macie zamiar wydać jakąś mangę?
lion
hmmm 255 znaków to za dużo :)
lion
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 478
Rejestracja: ndz 11.03.2007 11:31
Lokalizacja: SKĄDŚ

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Fomoraig » ndz 20.04.2008 11:17

I ja sie przyłączam do pytania o "Zbira". Seria byla bardzo ciekawa i zabawan, a tu klops. Zero inforamcji...

A moze komiksy z Wielkiej Brytanii? 2000AD?
Awatar użytkownika
Fomoraig
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 168
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: LiegnitZ

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Yaga » ndz 20.04.2008 21:12

A jakie tytuły Jason'a macie jeszcze zamiar wydawać?
Yaga
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz 20.01.2008 19:22

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: redevil » pt 25.04.2008 8:38

Czy macie zamiar wydać, osobno lub jako dodatek do któregoś z albumów, kolorowe okładki do zeszytów Żywe Trupy?
redevil
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 14
Rejestracja: wt 10.07.2007 18:01

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: reston » wt 29.04.2008 19:00

Mr. Punch - moja kolejna prośba, by wydawnictwo wytłumaczyło w czym dokładnie leży problem i czy bliżej czy dalej do wydania.
reston
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: śr 10.05.2006 11:11

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: AndrewK1 » ndz 04.05.2008 15:35

1. Jakie są plany związane z kontynuacją "Zbira"??
2. Jest jakakolwiek szansa na wydanie "Zbir/Hellboy"??
2. Co dalej z serią Queen & Country czy po wydaniu spin-offa " Odtajnione" będzie regularna seria dalej kontynuowana, na albumy:"Operation Blackwall", "Operation Stormfront" i dalsze??
3. Czy jest szansa na wydanie świetnej serii "Madman" Michaela Allreda oraz masakrycznego komiksu "Body Bags" Jasona Pearsona??
AndrewK1
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 394
Rejestracja: pn 11.12.2006 10:53
Lokalizacja: Opole

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Burps » czw 08.05.2008 14:14

czy bierzecie pod uwagę LEO?
Awatar użytkownika
Burps
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 332
Rejestracja: czw 18.01.2007 15:49

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: lion » czw 05.06.2008 17:39

Czy taurus w ogóle ma zamiar odpowiedzieć na nasze pytania :roll: ?
lion
hmmm 255 znaków to za dużo :)
lion
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 478
Rejestracja: ndz 11.03.2007 11:31
Lokalizacja: SKĄDŚ

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Burps » sob 07.06.2008 19:52

a czy w ogóle Taurus jeszce istnieje?
Awatar użytkownika
Burps
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 332
Rejestracja: czw 18.01.2007 15:49

Taurus odpowiedzi

Postautor: TAURUS MEDIA » ndz 08.06.2008 14:28

Co z Goonem, proszę o jasną odpowiedź, czy seria została chwilowo zawieszona, czy też zlikwidowana. Jeśli przewidujecie kontynuacje Goona to kiedy się ona mniej więcej ukaże?

Na obecną chwilę traktujemy serię ZBIR jako zawieszoną. Termin ewentualnego wznowienia jest związany ze zgodą licencjodawcy na bardzo ograniczony nakład, co niestety nie jest sprawą prostą.

Kiedy pojawi się 6 tom Żywych trupów, dlaczego komiks ten kosztuje aż 40 złotych, przecież tytuł ten całkiem dobrze się sprzedaje?

Natępny tom serii Żywe Trupy trafi do sprzedaży na przełomie listopada i grudnia tego roku.

Kiedy pojawi się 3 tom Ja wampir.

Następne tomy serii Ja, Vampir (3 i 4) przewidujemy wydać jednocześnie w połowie przyszłego roku.

Do tej pory ukazało się 6 pocket booków komiksu Strangers in paradise. Czy macie zamiar wydać całą serię, czy też tylko pierwsze tomy. Ile będzie kosztował ten komiks?

Zamiarem Taurus jest wydanie całości serii. Niestety już na początku współpracy z licencjodawcą mamy problemy. Materiały jakie otrzymaliśmy od Abstract Studio nie nadają się do niczego i jesteśmy zmószeni poddać je skomplikowanej obróbce. Niestety spowoduje to przesunięcie terminu wydania tego tytułu z czerwca na październik. Cena komiksu mimo to powinna utrzymać się na poziomie około 60 złotych

Queen and country ma się ukazać w czerwcu, co dalej z tą serią. Ile będzie kosztował tom czerwcowy QiC

Myślę że raczej należy zakładać początek lipca. Cena komiksu to 67 złotych za 260 stron (3 tomy w jednym). Następny tym razem podwójny tom planujemy na przyszły rok.

Czy macie w planach jakieś komiksy z takich wydawnictw jak Drawn and quarterly, Fantagraphics, Top shelf, Avatar Press, Alternative comics, SLG, NBM itp

W planach długoterminowych a i owszem. W tym momencie mówić możemy tylko o Jasonie (który jest wydawany przez Fantagraphics)

Czy macie w planach jakąś ambitniejszą francuszczyznę.

Tak. Praktycznie zakończyliśmy rozmowy z Glenat (tytuł "Les funerailles de Luce") oraz z Futuropolis (tytuł Le Cadavre et le Sofa). Inne rozmowy są w toku.

Co z innymi komiksami Millera i Manary

Co do Millera to nie prowadzimy żadnych rozmów w tym temacie. Jeżeli mówimy o Manarze to finalizujemy sprawę koprodukcji z wydawcą francuskim trzeciego i ostatniego tomu Borgii (92 strony na rynku powinien pokazać się w grudniu 2008 lub styczniu 2009)

Czy bedzie kontynuacja Opowieści rybaka?

Z żalem mówię NIE.

Czy macie w planach jakieś inne portugalskie komiksy, a może wpadł wam w oko jakiś inny ciekawy komiksowo kraj?

Tak i tak. Z portugalskiego rynku oczywiście następne tomy Fernandesa, komiks Brito i Fazendy ("Kobieta mego życia, kobieta moich snów" - tytuł roboczy) oraz komiks Richarda Camary (Czerwony Kapturek - również tytuł roboczy). Zainteresowaliśmy się również rynkiem niemieckim i hiszpańskim, ale co z tego wyjdzie nie wiem.

Czy macie zamiar wydać jakąś mangę?

W najbliższym przewidywalnym czasie nie.

A jakie tytuły Jason'a macie jeszcze zamiar wydawać?

Następnym tytułem ma być "Gang Hemingwaya" (ang. The Left Bank Gang) potem "Hey, Wait..." oraz "I killed Adolf Hitler"

Kiedy ukaże się w końcu Mr Punch, ileż można czekać?

Na to pytanie odpowiem za około miesiąc

Na koniec jeszcze prośba: nie zarzucajcie nas pytaniami typu "A to wydacie? A to? A to?" bo przed dokończeniem rozmów z licencjodawcami będę mógł odpowiadać "Tak, Nie lub Nie wiem" a chyba nie o to chodzi.
TAURUS MEDIA
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 28
Rejestracja: sob 26.01.2008 13:37

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: qba » pn 09.06.2008 16:11

czy Gang Hemingwaya to robocze tłumaczenie The left bank gang czy ostateczny polski tytuł?

A ten portugalski Czerwony Kapturek to ciężki do tłumaczenia jest :-)

pzdr888
qba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 387
Rejestracja: pt 12.05.2006 11:55

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: TAURUS MEDIA » pn 09.06.2008 20:09

1. Gang Hemingwaya to polski tytuł tomu "THE LEFT BANK GANG", zdecydowaliśmy się na taki tytuł gdyż najlepiej oddaje istotę komiksu. W praktyce tytuły tego komiksu były dwa: angielski jak wyżej natomiast w Europie album ten ukazał się pod tytułem HEMINGWAY. Nam wyszedł taki zlepek :wink:

2. No tak przy pracy nad "Czerwonym Kapturkiem" tłumacz będzie bezrobotny (raczej) :D
TAURUS MEDIA
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 28
Rejestracja: sob 26.01.2008 13:37

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: qba » wt 10.06.2008 10:17

ad 2: tam jest tylko taki krótki wstęp od autora. Cholera, nawet onomatopeii nie ma do tłumaczenia :-) Ale historia ciekawa. Koleś głównie zajmuje się jakimiś animcjami. A komiksy to tak pobocznie mu wychodzą :-)

ad 1: z Hemingwayem to faktycznie zagwostka z tytułem. Ale brzmi fajnie i intrygująco tak jak jest.

pzdr888
qba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 387
Rejestracja: pt 12.05.2006 11:55

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: AndrewK1 » śr 11.06.2008 11:18

Kiedyś w zapowiedziach była "Danger Girl" i "War Stories" Ennisa, wyjdzie to kiedyś czy serie zostały zawieszone??
AndrewK1
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 394
Rejestracja: pn 11.12.2006 10:53
Lokalizacja: Opole

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: TAURUS MEDIA » śr 11.06.2008 15:06

Dla jasności:
Komiksy Danger Girl i War Stories nie były w zapowiedziach tylko na liście ewentualnych komiksów do wydania.

Niestety cena Danger Girl musiałaby być dużo wyższa od amerykańskiego oryginału - dlatego z bólem odpuściliśmy.
Natomiast co do War Stories z naszych informacji ktoś to na Polskę kupił (znaczy jakieś wydawnictwo) i chyba ma szansę ukazać się w najbliższym czasie.
TAURUS MEDIA
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 28
Rejestracja: sob 26.01.2008 13:37

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: ramirez82 » śr 11.06.2008 22:51

1) Stray Bullets. Czytałem gdzieś jakiś czas temu, że szukacie dojścia do licencjonodawcy. Ruszyło coś w tej kwestii?

2) Johnny Double. Wiem że to było dawno, dawno temu na dzikim zachodzie, ale czy ten temat juz zamkniety na dobre? I w ogóle vertigo? Może by chociaz spróbować z jakimiś oneshotami? WE3 było przednie...

3) "Natomiast co do War Stories z naszych informacji ktoś to na Polskę kupił (znaczy jakieś wydawnictwo) i chyba ma szansę ukazać się w najbliższym czasie."

Kto? Manzoku? Mucha?
ramirez82
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 456
Rejestracja: śr 07.03.2007 19:21

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: lion » pt 18.07.2008 9:03

1.Ostatnio dowiedziałem się, że Amerykanie kręcą film na podstawie komiksu Zbir, czy Taurus wykorzysta jakoś tę szansę i wprowadzi ponownie do sprzedaży ten komiks
2.Czy jest szansa, że klasycy europejskiego i światowego komiksu zsotaną wydani przez Taurusa.
3.Czy są jakieś choćby minimalne szanse na komiksy superbohetrskie w Taurusie.Skoro z Dc nie wyszło to może uda się z Marvelem. Może wydalibyście Punishera Maxa?
4Czy są jakieś szanse na komiksy innych autorów(oprócz jasona), którzy publikują w mniejszych, niezależnych wydawnictwach.
5.Czy jest jakaś szansa na pojawienie się w Taurusie serii, która klimatem przypominałaby XIII
lion
hmmm 255 znaków to za dużo :)
lion
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 478
Rejestracja: ndz 11.03.2007 11:31
Lokalizacja: SKĄDŚ

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Beau Nierób » wt 22.07.2008 19:48

z jakiego języka tłumaczony będzie "Gang Hemingwaya"?
Beau Nierób
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 31
Rejestracja: wt 17.10.2006 16:46

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: eskos » czw 24.07.2008 20:51

Wydaliście zbiorcze "Queen & Country". Co skłoniło Państwa do wznowienia tego tytułu w takiej formie i czy planujecie jeszcze inne zbiorcze wznowienia czy też był to jednorazowy strzał.
Dobre rady nigdy nie przydają się na własny użytek, najlepiej dawać je innym
eskos
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 276
Rejestracja: sob 25.11.2006 13:44

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Nytemayr » pt 25.07.2008 20:00

Jak bardzo zostanie podniesiona cena 3 tomu Borgii w stosunku do poprzednich tomów?
Trochę się tego obawiam.
Awatar użytkownika
Nytemayr
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 26
Rejestracja: pt 11.04.2008 12:42

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: lion » sob 26.07.2008 14:55

Miesiąc już minął :roll:
co z punchem?
lion
hmmm 255 znaków to za dużo :)
lion
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 478
Rejestracja: ndz 11.03.2007 11:31
Lokalizacja: SKĄDŚ

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Jarek Obważanek » ndz 27.07.2008 22:19

eskos pisze:Wydaliście zbiorcze "Queen & Country". Co skłoniło Państwa do wznowienia tego tytułu w takiej formie i czy planujecie jeszcze inne zbiorcze wznowienia czy też był to jednorazowy strzał.


Przecież to nie jest wznowienie tylko cykl poboczny.
Jarek Obważanek
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 34
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: ramirez82 » wt 12.08.2008 20:23

Kiedy planujecie rzucić na rynek "Gang Hemingwaya" Jasona? "Pssst!" właśnie "przeczytałem" i delikatnie mówiąc rozj**ał mnie ten komiks. Mam nadzieje że kolejnych komiksów Jasona nie bedziecie wydawać w takim tempie jak np Ja, Vampir czy Za królową i ojczyznę...
ramirez82
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 456
Rejestracja: śr 07.03.2007 19:21

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: qba » śr 13.08.2008 17:50

Gang sie musi ukrywac poki co :-)
qba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 387
Rejestracja: pt 12.05.2006 11:55

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: TAURUS MEDIA » czw 14.08.2008 8:04

1) Stray Bullets. Czytałem gdzieś jakiś czas temu, że szukacie dojścia do licencjonodawcy. Ruszyło coś w tej kwestii?

Niestety bez zmian :(

2) Johnny Double. Wiem że to było dawno, dawno temu na dzikim zachodzie, ale czy ten temat juz zamkniety na dobre? I w ogóle vertigo? Może by chociaz spróbować z jakimiś oneshotami? WE3 było przednie...

Na obecną chwilę komiksy z Vertigo nie są wogóle przez nas rozpatrywane.

3) Ostatnio dowiedziałem się, że Amerykanie kręcą film na podstawie komiksu Zbir, czy Taurus wykorzysta jakoś tę szansę i wprowadzi ponownie do sprzedaży ten komiks

Myślimy o tym, chociaż aby cena nie była zaporowa musimy szukać koprodukcji. Póki co do premiery filmu droga daleka.

4 ) Czy jest szansa, że klasycy europejskiego i światowego komiksu zsotaną wydani przez Taurusa.

Szansa jest zawsze :) W grudniu wydamy Borgię 3 (w koprodukcji z wydawcą francuskim), termin jest określony na 2 - 5 grudnia. A tak przy okazji jakich klasyków macie na myśli?

5 ) Czy są jakieś choćby minimalne szanse na komiksy superbohetrskie w Taurusie.Skoro z Dc nie wyszło to może uda się z Marvelem. Może wydalibyście Punishera Maxa?

Zdecydowanie nie w przewidywalnym dla nas czasie.

6 ) Czy są jakieś szanse na komiksy innych autorów(oprócz jasona), którzy publikują w mniejszych, niezależnych wydawnictwach.

Tak. Jak już informowałem kupiliśmy prawa do 2 komiksów portugalskich, 2 francuskich i dopinamy kontrakt z niemcami dotyczący jednego tytułu - czy są to małe wydawnictwa to rzecz oceny ale komiksy są zdecydowanie nie z półki main stream'owej.

7) Czy jest jakaś szansa na pojawienie się w Taurusie serii, która klimatem przypominałaby XIII

W planach na najbliższe 1,5 roku nie.

8 ) Wydaliście zbiorcze "Queen & Country". Co skłoniło Państwa do wznowienia tego tytułu w takiej formie i czy planujecie jeszcze inne zbiorcze wznowienia czy też był to jednorazowy strzał.

Tak jak zauważył inny forumowicz nie jest to wydanie zbiorcze tylko odrębny cykl (zamknięty). Planujemy w przyszłym roku wydanie w pojedynczym tomie 2 trade'ów kolejnych z cyklu właściwego (czyli tomy 4 i 5)

9 ) Jak bardzo zostanie podniesiona cena 3 tomu Borgii w stosunku do poprzednich tomów?
Trochę się tego obawiam.


Bez obaw cena pozostanie na poprzednim poziomie (czyli 35 złotych). Przy okazji mimo wcześniejszych zapowiedzi francuski wydawca zdecydował że 3 tom liczył będzie tradycyjnie 56 stron i zostanie również opublikowany tom 4 (według zapowiedzi w 2009 roku).

10 ) Miesiąc już minął co z Punchem?

Niestety bez zmian :( Sprawa ciągnie się jak ...

11 ) Kiedy planujecie rzucić na rynek "Gang Hemingwaya" Jasona?

"Gang" ukaże się w lutym przyszłego roku. Myślimy również nad wydaniem w tym samym czasie świeżo nagrodzonego "I killed Adolf Hitler". Szansa jest duża.


Inne:

- Na początku września do sprzedaży trafią Opowieści Grozy duetu Trillo/Risso (tytuł oryginału Tales of Terror). To taka niespodzianka. Mamy nadzieję że miła.

- Dopinamy wydanie 6 tomu Żywych Trupów (wszystko wskazuje na to że wyrobimy się na MFK)

- Również na MFK wydamy zapowiadany komiks portugalski " Kobieta ... "
TAURUS MEDIA
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 28
Rejestracja: sob 26.01.2008 13:37

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: GRE » pt 15.08.2008 17:56

KIedy mr punch
GRE
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 19
Rejestracja: pn 14.04.2008 19:45
Lokalizacja: wawa

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Galvar » pt 15.08.2008 21:55

GRE pisze:KIedy mr punch
Patrz post nad swoim.
Galvar, mag z charakterem. ;)

Obrazek

JP II [`]...
Galvar
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 178
Rejestracja: wt 07.06.2005 17:43
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: GRE » sob 16.08.2008 20:16

dzieki nie zauwazyłem ...coz szkoda ...fajnie ze zywe trupy beda.pozdro
GRE
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 19
Rejestracja: pn 14.04.2008 19:45
Lokalizacja: wawa

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: Yogi » ndz 21.09.2008 11:19

Mam pytanie: Według informacji z wydawnictwa Glenat - Drugstore, "Borgia - tom 3 - Les flammes du bucher" ma się pojawić 03/12/2008r.
Czy możliwe jest, że w tym terminie będzie także premiera u nas w kraju?
Yogi
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 22
Rejestracja: wt 15.01.2008 21:07
Lokalizacja: Zabłocie

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: TAURUS MEDIA » czw 25.09.2008 19:59

Ten termin lub jego okolice jest wielce prawdopodobny.
Borgia 3 jest przez nas wydawana w koprodukcji z Glenat dlatego myślę że to tylko kwestia czasu jaki zajmie transport z Francji.
TAURUS MEDIA
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 28
Rejestracja: sob 26.01.2008 13:37

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: el greco » sob 27.09.2008 21:06

Dwa komiksy Taurus Media: "Żywe trupy 5" i "Pssst!" mają numer katalogowy 25 a kolejne następne nie korygują tej pomyłki: Q&C: Odtajnione - nr 26, Opowieści grozy - nr 27. Czy będzie to skorygowane przy późniejszych?
el greco
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 21
Rejestracja: pn 22.05.2006 21:25

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: badday » pn 13.10.2008 15:03

Witam
kiedy wydacie dalsze części Najgorszej Kapeli Świata?

Niedawno nadrobiłem zaległości i przeczytałem, genialny komiks!
badday
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 12
Rejestracja: sob 31.05.2008 12:23

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: qba » wt 14.10.2008 20:17

czy ja w imieniu wydawnictwa mogę? (a pewnie, że mogę :lol:) chyba jeszcze w tym roku oryginalna trójka.
qba
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 387
Rejestracja: pt 12.05.2006 11:55

Re: Taurus Media - Pytania i Odpowiedzi

Postautor: demien » czw 16.10.2008 10:00

Jakieś frankfurckie wieści?
demien
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 130
Rejestracja: czw 14.09.2006 20:27

Następna

Wróć do Taurus Media

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron