dd1

Romowe, czyli historia z piastowskich czasów ---- :: Sprawdź komentowany news.

:: Sprawdź komentowany news. ---- :: Sprawdź komentowany news.

dd

Tutaj możesz komentować wszystkie wiadomości pojawiające się w naszym serwisie komiksowym.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Romowe, czyli historia z piastowskich czasów

Postautor: vision2001 » śr 24.04.2013 5:56

Zapowiada się znacznie ciekawiej niż "Rycerze Ciernistego Krzewu".
Awatar użytkownika
vision2001
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 889
Rejestracja: pn 15.05.2006 9:34

Re: Romowe, czyli historia z piastowskich czasów

Postautor: Ystad » śr 24.04.2013 10:54

vision2001 pisze:Zapowiada się znacznie ciekawiej niż "Rycerze Ciernistego Krzewu".

oj
nie powinieneś pisać źle o RCK. bo wtedy automatycznie przez autorów zostaniesz wciągniety do "kolesiowo komiksowej grupki która rządzi polskim komiksem i nie pozwala młodym twórcom się wybić w naszym kraju" :/
Nazywam się Jacek Jastrzębski. Jeżeli chcesz prowadzić ze mną dyskusję na forum, proszę również się przedstaw, żebym nie czuł się jakbym gadał z anonimowym trollem.

världen, du kan kyssa mitt arsle
Ystad
Lord
Lord
 
Posty: 1070
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: Siedlce

Re: Romowe, czyli historia z piastowskich czasów

Postautor: vision2001 » śr 24.04.2013 11:19

Oj tam, oj tam.
Do żadnego kolesiostwa nie należę. ;) I chyba źle się na temat komiksu RCK jeszcze nigdzie się nie wypowiadałem :P i nie zamierzam.
Jak chcą wydawać RCK to niech wydają. Wezmę ten komiks do ręki, przejrzę i wtedy będę mógł się wypowiedzieć, czy ta rzecz mi pasuje [a dokładniej: czy pasuje mi ten graficzny eksperyment] i czy go zakupię (plansze rozpoczynające komiks są całkiem całkiem, chyba widziałem kilka kolejnych, ale chcę zobaczyć całość).
A jak widzę te plansze z "Romowe" to czuję, że na bank będzie dobrze i komiks mi podejdzie.
Awatar użytkownika
vision2001
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 889
Rejestracja: pn 15.05.2006 9:34

Re: Romowe, czyli historia z piastowskich czasów

Postautor: ljc » śr 24.04.2013 17:35

Ystad nie podjudzaj :)
zagubiona aleja
ljc
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4286
Rejestracja: wt 12.02.2008 18:54


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron