dd1

Famagusta od Pszrena ---- :: Sprawdź komentowany news.

:: Sprawdź komentowany news. ---- :: Sprawdź komentowany news.

dd

Tutaj możesz komentować wszystkie wiadomości pojawiające się w naszym serwisie komiksowym.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Famagusta od Pszrena

Postautor: megadeath » wt 16.04.2013 17:05

naprawdę, nie macie już o kim pisać tylko o tym nawiedzonym zerze? No sorki, ale co to dziwadło ma wspólnego z komiksem??? Taki z niego twórca, ja z Macierewicza zdrowy umysłowo koleś.
megadeath
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 69
Rejestracja: pn 11.08.2008 17:35

Re: Famagusta od Pszrena

Postautor: Ystad » wt 16.04.2013 17:32

megadeath pisze:naprawdę, nie macie już o kim pisać tylko o tym nawiedzonym zerze? No sorki, ale co to dziwadło ma wspólnego z komiksem??? Taki z niego twórca, ja z Macierewicza zdrowy umysłowo koleś.


On przynajmniej ma odwagę podpisywać się imieniem i nazwiskiem pod tym co robi i mówi.
Już samo to stawia go o niebo wyżej nad większością ludzi udzielających się anonimowo na forach.
Nazywam się Jacek Jastrzębski. Jeżeli chcesz prowadzić ze mną dyskusję na forum, proszę również się przedstaw, żebym nie czuł się jakbym gadał z anonimowym trollem.

världen, du kan kyssa mitt arsle
Ystad
Lord
Lord
 
Posty: 1070
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: Siedlce

Re: Famagusta od Pszrena

Postautor: ljc » wt 16.04.2013 18:38

@megadeath
za pisanie w ten sposób o pszrenie masz ostrzeżenie - to bardzo niekulturalna wypowiedź i nie będzie tolerowana na alei
zagubiona aleja
ljc
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4286
Rejestracja: wt 12.02.2008 18:54

Re: Famagusta od Pszrena

Postautor: Rzenio » wt 16.04.2013 19:17

Też mam taki opos(ły) tom na półce. Tylko nazywa się album ze zdjęciami z wakacji. A co do treści - wymiękłem przy trzydziestym zdjęciu wągrów na nosie własnym (jak mniemam) autora . Mam nadzieję, że dalej akcja nabiera tempa.
Rzenio
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 5
Rejestracja: czw 14.01.2010 22:19
Lokalizacja: Kraków

Famagusta od Pszrena

Postautor: megadeath » wt 16.04.2013 19:23

że słucham??? a, sorki - powinienem piać z zachwytu nad bździnami tego cudaka? Chyba jakieś żarty. "Pisanie w taki sposób" - czyli JAKI? Gnioty nazywam gniotami, a pajaców uważających się na twórców nazywam po imieniu: PAJACAMI. To prawda, że każdy może teraz zaistnieć i nie wie, co to żenada, dlatego dumnie podpisuje te banialuki swoim nazwiskiem. No ale nie każdy musi zaraz o tym trąbić na prawo i lewo, ośmieszając przy okazji ideę szacownej Alei Komiksu. Co do podpisywania się - Kononowicz też się podpisywał, i jakoś nie sądzę, żeby to go stawiało wyżej od anonimowych forumowiczów. A pszren i jego kropki albo ostatnie żałosne fotki robione własnej fizjonomii z odległości ręki (żal.pl) to bezdenne badziewie, jakiego świat nigdy nie widział i nigdy już nie zobaczy.
Do tej pory pisaliście o komiksach i niech tak zostanie, a tego Kononowicza polskiego komiksu zostawcie takim serwisom jak JoeMonster.
megadeath
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 69
Rejestracja: pn 11.08.2008 17:35

Re: Famagusta od Pszrena

Postautor: megadeath » wt 16.04.2013 19:30

Rzenio pisze:Też mam taki opos(ły) tom na półce. Tylko nazywa się album ze zdjęciami z wakacji. A co do treści - wymiękłem przy trzydziestym zdjęciu wągrów na nosie własnym (jak mniemam) autora . Mam nadzieję, że dalej akcja nabiera tempa.


No ja takich tomów mam naście, i do łba mi nie przyszło, że to KOMIKS (sic!). I że jestem TWÓRCĄ! I że powinienem się swoimi dziełami dzielić! Swoją drogą - koleś ma coś nie tak ze sobą i w sumie musi być bardzo nieszczęśliwy, skoro tak bardzo chce zwracać na siebie uwagę, wrzucając w ten kilkaset fotek z jakiejś żałosnej wycieczki last minute. W dodatku sam, robiąc sobie fotki z góry, z dołu i z boku i z podskoku. A potem upublicznia je jak popapraniec o skrzywionej osobowości. Chce na siebie zwrócić uwagę? Powiedzieć, jak mu źle? Co ten gniot ma przekazać? Jeśłi ma problemy, to są specjaliści i mu pomogą, nie musi od razu zaśmiecać netu fotami swojej szpetnej fizjonomii... Żenada do sześcianu, a admini, zamiast potraktować takie g...no nako spam, linkują to i puszczają w eter. No i git, w maju mój 6-letni dzieciak jedzie na wycieczkę do Malborka. Dam mu aparat i niech tworzy arcydzieło.
megadeath
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 69
Rejestracja: pn 11.08.2008 17:35

Re: Famagusta od Pszrena

Postautor: ljc » wt 16.04.2013 20:31

krytykować możesz ad rem, a nie ad personam - rozumiesz różnicę?
zagubiona aleja
ljc
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4286
Rejestracja: wt 12.02.2008 18:54

Re: Famagusta od Pszrena

Postautor: megadeath » wt 16.04.2013 21:34

ljc pisze:krytykować możesz ad rem, a nie ad personam - rozumiesz różnicę?


tylko że w przypadku takich zawodników jak pszren, Kononowicz i innych Gracjanów Roztockich nie sposób jedno od drugiego rozdzielić, bo parszywość ich wypocin wynika niewątpliwie z chęci zabłyśnięcia lub spaczonej osobowości. I jedno i drugie wyklucza ich z grona osób, którymi warto sobie zaprzątać głowę. Kononowicz to przypadek kliniczny, ale tacy jak Gracjan czy inny pszren to po prostu miernotki, które chcą nawet za cenę śmieszności zaistnieć. A skoro tak - to proszę bardzo, ale ze wszelkimi tego konsekwencjami.
megadeath
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 69
Rejestracja: pn 11.08.2008 17:35


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron