dd1

Ostatnie Łowy Kravena ---- :: Sprawdź komentowany news.

:: Sprawdź komentowany news. ---- :: Sprawdź komentowany news.

dd

Tutaj możesz komentować wszystkie wiadomości pojawiające się w naszym serwisie komiksowym.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Ostatnie Łowy Kravena

Postautor: charlie_cherry » śr 27.03.2013 10:50

Całkiem niezła opowieść. Pamiętam ją z czasów TM-Semic.
charlie_cherry
Książę
Książę
 
Posty: 2598
Rejestracja: sob 07.01.2006 13:27

Ostatnie Łowy Kravena

Postautor: Takesh » śr 27.03.2013 11:33

Zastanawiam się nad prenumeratą, gdyż poza kilkoma pozycjami, które dopiero co się ukazały, to teraz bym raczej brał wszystko. Dlatego mam pytanie do osób, które już ją mają: jak wygląda jakość dostarczonego komiksu do domu, czy jest bezpiecznie zapakowany? Bo nie chcę się wpakować w coś, czego potem mogę żałować.
Takesh
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 18
Rejestracja: sob 05.11.2011 14:02

Ostatnie Łowy Kravena

Postautor: Ystad » śr 27.03.2013 11:53

ja dostałem numer 6 i 7 pocztą w momencie jak w kiosku był już numer 8 (ludzie dostawali również później), tak więc jak na razie terminowość wysyłek nie powala (liczę, że się poprawi). Przesyłka była w sporym pudełku (żeby zmieściła się w nim również torba - prezent dla prenumeratorów), komiksy owinięte folia bąbelkową. Teraz paczka będzie z filmem, więc pewnie będzie deko mniejsza (mam nadzieje), a później już same komiksy, i jestem ciekaw jak ta będzie wyglądała.
Ystad
Lord
Lord
 
Posty: 1070
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: Siedlce

Ostatnie Łowy Kravena

Postautor: Takesh » śr 27.03.2013 13:36

Ystad - dzięki za info :)

A tak z zupełnie innej beczki, to nie spodziewałem się odpowiedzi od Ciebie. Pamiętam jak w jakimś wywiadzie i na MFK mówiłeś, że nie interesują Cię amerykańskie komiksy na korzyść rodzimych produkcji. Cieszy, że je też jednak zbierasz :)
Takesh
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 18
Rejestracja: sob 05.11.2011 14:02

Re: Ostatnie Łowy Kravena

Postautor: Ystad » śr 27.03.2013 14:16

Takesh pisze:A tak z zupełnie innej beczki, to nie spodziewałem się odpowiedzi od Ciebie. Pamiętam jak w jakimś wywiadzie i na MFK mówiłeś, że nie interesują Cię amerykańskie komiksy na korzyść rodzimych produkcji. Cieszy, że je też jednak zbierasz :)


owszem, mam swoje priorytety. Ale lubię też wiedzieć co się dzieje na polskim rynku komiksowym, dlatego jeżeli mnie tylko stać - staram się nie ograniczać (poza tym jakim musiałbym być bucem gdybym twierdził że komiks superhero jest kiepski nic o nim tak naprawdę nie wiedząc ;) )
Nazywam się Jacek Jastrzębski. Jeżeli chcesz prowadzić ze mną dyskusję na forum, proszę również się przedstaw, żebym nie czuł się jakbym gadał z anonimowym trollem.

världen, du kan kyssa mitt arsle
Ystad
Lord
Lord
 
Posty: 1070
Rejestracja: ndz 06.11.2005 9:41
Lokalizacja: Siedlce


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron